07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » ‘Sezen’li Yıllar’ büyüledi

‘Sezen’li Yıllar’ büyüledi

Müzik yaşamının 40. yılını muhteşem bir konser serisi ile süsleyen Sezen Aksu, dün akşam Volkswagen Arena’da verdiği “Sezen’li Yıllar” konseriyle sevenlerini büyüledi.İlk bölümü Temmuz ayında düzenlenen konser serisinin son halkası da 15-16 Ocak tarihlerinde Volkswagen Arena’da gerçekleşti.Aksu konserde tüm dinleyicilerini dünden bugüne 40 yıllık bir yolculuğa çıkardı.

Kişisel hayatlarımıza dokunan aşk şarkılarının yanı sıra Aksu, ülkemizi ve dünyamızı yakından ilgilendiren toplumsal konulardaki şarkılarını seslendirdi. Konser ışık gösterileri ve ortak tarihimizi sahneye taşıyan dramatik kurgusu ile hem kulakları hem de gözleri doldurdu.

Biletleri günler öncesinden tükenen ‘Sezen’li Yıllar’ konseri dün gece Volkswagen Arena’da gerçekleştirildi.Yapımcılığını Most Production’ın üstlendiği konserin, koreografilerini Zeynep Tanbay, sahne ve ışık tasarımlarını Cem Yılmazer hazırladı. Unutulmaz gecenin prodüksiyon amirliğinde Serdar Altın çizme bulunurken konserin yönetmenliğini ise Cüneyt Özdemir üstlendi.

“Sezenli Yıllar “ konserinde Sezen Aksu, Volkswagen Arena’yı dolduran sevenleri karşısına her parçada ayrı bir hikâyeyle çıktı. Her bir hikaye, gösteri, ışık ve sahne şovu izleyicileri bambaşka dönemlere götürdü. Unutulmaz konserin son bölümünde, Devrim Erbil İstanbul tablolarının yer aldığı bir video gösterimi de yapıldı.Aksu ayrıca ilk kez hayranlarının önceden kaydettiği videolara sahnesinde yer vererek, onları sahnesine konuk etmiş oldu.Yapımcılığını Most Production’un üstlendiği ‘Hayat Şarkısı’ dizisi oyuncuları da konseri izlemeye geldi. Başrollerini Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ecem Özkaya, Tayanç Ayaydın ve Aydan Taş’la birlikte yönetmen Cem Karcı’da oyunculara eşlik etti.

İSTANBUL, (DHA)