07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » SBS’ten iPhone 7 kılıfları

SBS’ten iPhone 7 kılıfları

İtalya’nın önde gelen mobil aksesuar markası SBS’in iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için özel olarak geliştirdiği ekran koruyucular ve kılıflar Türkiye’de satışa sunuldu.

Konforlu ve güvenli bir kullanım sağlayan kılıfların onlarca renk seçeneği bulunuyor.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de resmi olarak satışa sunulan iPhone 7, aksesuar piyasasını da hareketlendirdi. Yeni telefonunun ekranını çizilmelere ve darbelere karşı korurken, moda renklerle tarzını yansıtmak isteyenler ekran koruyuculara ve ekstra ince kılıflara büyük ilgi gösteriyor.
Ülkemizde Aksoy Bilişim güvencesi ile satışa sunulan, İtalya’nın önde gelen mobil aksesuar markası SBS imzasını taşıyan iPhone 7 aksesuarları, üstün kaliteleri ile kullanıcıların tüm beklentilerini karşılıyor. SBS’in iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için özel olarak geliştirdiği ürünler arasında, daha güvenli ve konforlu bir kullanım sağlayan ekran koruyucular ve onlarca renk seçeneğine sahip kılıflar bulunuyor.

MFi lisansına bakılmalı
Türkiye’de en çok satılan mobil cihaz aksesuarlarında ilk iki sırada ekran koruyucu ve kılıfların yer aldığını belirten Aksoy Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı Osman Aksoy, “Akıllı cihazlar için yeni bir aksesuar satın alma aralığı 2 aya kadar düşmüş durumda. Kişi başına düşen aksesuar harcaması ise 100-150 TL civarında. Apple ürünleri için aksesuar satın alacaklara mutlaka MFi (Made for iPod/iPhone/iPad) lisansına bakmalarını tavsiye ediyoruz. Apple’ın aksesuar üreticileri için geliştirdiği bu lisans, ürünlerin belirlenen standartlara uygun olduğunu gösteriyor” dedi.