07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Mustafa Denizli, Rus Hakem için ne dedi ?

Mustafa Denizli, Rus Hakem için ne dedi ?

Galatasaray, Lazio için Roma'ya gitti

UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda Lazio ile deplasmanda yapacakları maç için Roma’ya giden Galatasaray Futbol Takımı’nın Teknik Direktörü Mustafa Denizli, maça bir Rus hakemin atanması konusundaki görüşlerinin sorulması üzerine,”Bunu hakeme sormak lazım. Hocada sıkıntı olur mu bilmem ama bizde bir şey olmaz”dedi.

Galatasaray, UEFA Avrupa Lig’i son 32’nci ikinci ayağında İtalya temsilcisi Lazio ile karşılaşmak üzere bugün İstanbul’dan Roma’ya gitti. Türk Hava Yolları’na ait bir uçakla Roma’ya giden Sarı kırmızılı kafilenin moralli olduğu görüldü.

Yolculuk öncesi Atatürk Havalimanı’nda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Galatasaray’ın teknik direktörü Mustafa Denizli, zorluk derecesi yüksek bir maça çıkacaklarını ve başarılı bir skor elde edeceklerini söyledi. Bir basın mensubunun ‘Türkiye ile Rusya arasındaki ilişkilerin hatırlatılması’ ve Rusya Futbol Federasyonu’ndan Vladislav Bezborodov Galatasaray maçına atanmasının sıkıntı oluşturabilir mi? sorusu üzerine Mustafa Denizli, “Onu bilemem bunu hakeme sormak lazım, hocada sıkıntı olur mu bilmem ama bizde olmaz” cevabını verdi.

İbrahim YILDIZ/İSTANBUL,(DHA)