02 Temmuz 2024 Salı
Ana sayfa » Kraliçe adayları Kemer’de kampa girdi

Kraliçe adayları Kemer’de kampa girdi

ANTALYA'nın Kemer İlçesi'nde 4'üncüsü düzenlenecek Miss Aura Güzellik Yarışması'nın 13 finalisti kampa girdi.

Kemer’de düzenlenen Miss Aura Güzellik Yarışması’na katılan kraliçe adayları Beldibi Mahallesi’ndeki Rixos Sungate Otel’de kampa girdi. Rus ve Ukraynalılardan oluşan 13 finalist, 24 Eylül’de kamp yapılan otelde gerçekleşecek finale hazırlanacak. Yarışma hazırlıkları dışında ören yerleri gezisi, at çiftliği, su sporları ve yat turu gibi aktiviteler yapacak güzeller, Antalya’nın da güzelliklerini görecek.

Yarışmanın organizatörü Adnan Şeker, charter uçuşların başlaması sonrası yarışmaya Rus güzellerin de katıldığını belirterek, “İnşallah herkese güzel bir sezon sonu yaşatırız. Herkes evine güzel fotoğraflar ve videolarla döner” dedi.

Rusya’dan yarışmaya katılan finalistlerden 20 yaşındaki Ekaterina Tebekina, “Geçen yıl tatil için Türkiye’ye gelmiştim. Bu yıl gelmek istemiştim fakat yaşanan politik kriz sonrası gelemedim. Kriz bitti ve yarışmaya çağrıldım. Bu güzel ülkeye gelmekten dolayı çok mutlu oldum” diye konuştu.

İlk defa Türkiye’ye gelen Rus 21 yaşındaki Svetlana Khokhlova, “Bu harika yere geldiğim için çok mutluyum. Bu nedenle yarışma organizasyonuna teşekkür ederim. Dostluğumuz sonsuza kadar yaşasın” dedi.

Rus 20 yaşındaki Valeria Maksimova da “Çocukluğumdan bu yana Türkiye’ye gelmek hayalimdi. Şu anda yarışma sayesinde bu güzel ülkede olmaktan dolayı çok mutluyum” diye konuştu.

Levent YENİGÜN/KEMER (Antalya), (DHA)