07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Gümüşlük attı, Nejat İşler coştu

Gümüşlük attı, Nejat İşler coştu

BAŞKANLIĞINI oyuncu Nejat İşler'in yaptığı Gümüşlük Gençlikspor, Muğla Süper Amatör Lig'de oynanan Bodrum derbisinde Turgutreisspor'u 2-0 mağlup ederek sezona 3 puan puanla başladı.

Turgutreis Mahallesi’ndeki Turgutreisspor Arena’da yapılan karşılaşmada rakibine oranla daha etkili bir futbol ortaya koyan Gümlüşlük, İhtilal Durmuş’un 35 ve 86’ncı dakikalarda attığı iki golle sonuca gitti. Müsabaka sırasında son derece heyecanlı olduğu gözlenen Nejat İşler, özellikle gollerde büyük coşku yaşarken, 90 dakika sonunda, “Sezona galibiyetle başladık. Çok mutluyuz” diye konuştu.

Karşılaşmanın ilk devresini Turgutreissporlu taraftarlarla, ikinci yarısını Nejat İşler’le birlikte Gümüşlük Gençliksporlu seyircilerin arasında izleyen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, şöyle dedi:

“Bodrum’u Muğla Süper Amatör Lig’de Turgutreis, Gümüşlük ve Ortakent takımları temsil ediyor. Üçü de birbirinden güçlü ekipler. Sezonun ilk derbisini iki takımın taraftarları el ele, yöneticileri yan yana izledi. Bu şöleni hazırlayan futbolculara, taraftarlara, kulüp başkanlarına teşekkür ediyorum. Demek ki futbol taraftarıyla, futbolcusuyla, yöneticisiyle birlik beraberlik içinde oynanınca şölen havasına dönüşüyor. Spor benim yaşam tarzım. Tüm mahalle takımlarımızı destekliyorum, benim için kazanan kaybeden yok.”

Nilüfer DEMİR / BODRUM (Muğla), (DHA)