07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Fenerbahçe’den Federasyon’a transfer oldu!

Fenerbahçe’den Federasyon’a transfer oldu!

TÜRKİYE Basketbol Federasyonu, Fenerbahçe'ye Ömer Onan için Genel Koordinatörlük konusunda başvuruda bulundu. Yapılan başvuru, sarı-lacivertli kulüp tarafından kabul edildi.

Hidayet Türkoğlu yönetimindeki Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan’ın, Türkiye Basketbol Federasyonu bünyesinde “Genel Koordinatör” görevini üstlenmesi için sarı-lacivertli kulübe başvuruda bulundu.

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada, ülke basketbolunun en iyi şekilde yönetilebilmesi önceliği esas alınarak yapılan değerlendirme sonucunda, bu başvurunun kabul edildiği bildirildi.

Sarı-lacivertli kulüpten Ömer Onan’a yapılan teşekkür şu şekilde: “Fenerbahçe Spor Kulübü’ne uzun yıllar sporcu olarak hizmet verdikten sonra profesyonel basketbol kariyerini sarı lacivertli formayla noktalayan, 2014-2015 sezonundan itibaren ise “Genel Menajer Yardımcısı” olarak kulübümüz bünyesinde görev yapan Ömer Onan’a katkılarından dolayı teşekkür eder, yeni kariyerinde kendisine başarılar dileriz.”

ÖMER ONAN’DAN FENERBAHÇE’YE TEŞEKKÜR MEKTUBU

Ömer Onan’ın Fenerbahçe’ye gönderdiği teşekkür mesajı şu şekilde:

Sayın Fenerbahçe Spor Kulübü;

Sayın Başkan,

Sayın Yönetim Kurulu Üyeleri;

31.10.2016

Mensubu olmaktan her zaman gurur duyduğum kulübümüzden; Türkiye Basketbol Federasyonu’nda alacağım yeni görevim nedeniyle ayrılıyorum. Sizlerle istişare ederek verdiğim bu karar sayesinde artık; Kulübümüzde hep var olan disiplin, dürüstlük ve samimiyetin, Türk basketboluna yerleşmesi uğruna Türkiye Basketbol Federasyonu’nda çalışacağım.

Öncelikle bu zamana kadar yaşatılan gerçek dostluk ve aile duygusu için sonsuz teşekkür ederim. Yeni görevi kabul sürecindeki anlayış ve desteğiniz için başta Değerli Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım olmak üzere, tüm Yönetim Kurulu üyelerine, tüm idareci ve çalışanlar ile Basketbol Şubesi’nin güzel insanlarına, oyuncularımıza, hocalarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

İSTANBUL, (DHA)