07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Dört Dörtlük Parti ertelendi!

Dört Dörtlük Parti ertelendi!

Duyuru: %100MUSIC katkılarıyla gerçekleşecek DÖRT DÖRTLÜK Parti hava koşulları dolayısıyla 9 Aralık 2016 , Cuma gününe ertelenmiştir.

%100MUSIC’in katkılarıyla gerçekleşecek DÖRT DÖRTLÜK Parti,
9 Aralık 2016 ,Cuma günü KüçükÇiftlik Park kapalı alanında müzikseverleri ağırlayacak. DÖRT DÖRTLÜK Parti’de eğlence kapı açıldığı anda başlayıp gece sonuna kadar devam edecek.

En eğlenceli festivallerin vazgeçilmez DJ’i Hey Douglas, ülkemizin başarılı ve popüler alternatif grubu Yüzyüzeyken Konuşuruz, Montreal Jazz ve Sziget gibi önemli festivallerde yer alan ülkemizin en başarılı reggae grubu Sattas ve sosyal medyada parçalarıyla bir anda en çok takip edilen seslerden biri olan Sena Şener, DÖRT DÖRTLÜK Parti’nin sahnesinde yer alacak.
KüçükÇiftlik Park’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek partide birçok sürpriz sizleri bekliyor olacak. Türkiye’nin ilk official cosplay ajansının yapacağı gösterilere izleyiciler de katılım gösterebilecek.
Müzik ve eğlence dolu bir gün geçireceğiniz DÖRT DÖRTLÜK Parti’nin biletleri, öğrenciye özel indirimli fiyatlarla Biletix’te!
Tarih: 9 Aralık 2016 ,Cuma
Yer: KüçükÇiftlik Park