07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Big Brother Türkiye evine Yasin neden geldi?

Big Brother Türkiye evine Yasin neden geldi?

Big Brother'da büyük sürpriz!

YASİN’DEN REZAN’A BÜYÜK SÜRPRİZ

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, fenomen program ‘Big Brother Türkiye’nin dün gece (15 Ocak Cuma) ekrana gelen bölümünde, ‘Big Brother Türkiye’nin 3. haftasında elenen Yasin, elinde çiçekle eve girdi ve Rezan’a sürpriz yaptı. Yasin’i, elinde çiçekle ansızın karşısında gören Rezan büyük bir şaşkınlık yaşadı.

YASİN ÖZÜR DİLEDİ, REZAN GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Yasin, Rezan’a “Ben buraya senden özür dilemeye geldim. Akıttığın her gözyaşı damlası için, sana yaşattığım bütün kötü duygular için özür dilemeye geldim. Hislerim yalan değildi, strateji değildi, benim duygularım hiçbir zaman strateji olmadı, olamaz, şu an sana sarılmak istiyorum” dedi. Yasin’in bu sözleri karşısında Rezan gözyaşlarına boğuldu. Yasin eve girdiği anda ‘Big Brother’ ev halkına ‘kımıldama’ komutu verdiği için Rezan konuşamadı ve Yasin’e karşılık veremedi.

Ardından ‘Big Brother’ Yasin’e seslenerek çiçeği bırakmasını ve çıkmasını söyledi. Yasin çıkmadan önce ev halkından Rezan’ı üzmemelerini istedi. ‘Big Brother’ın ‘normal’ komutu vermesinin ardından ise, ev halkı Rezan’ın etrafında toplandı. Çok mutlu olan Rezan, Gökçen’e sarılarak mutluluğunu onunla da paylaştı.

İşte, Yasin- Rezan karşılaşmasında tüm yaşananlar