02 Temmuz 2024 Salı
Ana sayfa » ‘Benim için önemli olan tek şey…’

‘Benim için önemli olan tek şey…’

ANTALYASPOR'un dünya yıldızı Kamerunlu golcü Samuel Eto'o, yaptığı açıklamada, "Gerek Antalyaspor gerekse Antalyaspor'un menfaatleri için asla kavga etmeyeceğim. Çünkü benim için önemli olan tek şey formasını taşıdığım Antalyaspor" ifadelerini kullandı.

Samuel Eto’o, sosyal medya hesabında futbolculuk kariyerinde kazandığı başarıları anlatan bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın altına ‘Hatırlatma’ başlığıyla bir açıklama yapan Eto’o, şu ifadelere yer verdi:

“Bilemiyorum, belki de de ‘siyahi’ olduğum için saygı duymuyorlardır. Ama ben bu oyuna gelerek bulunduğum seviyeden inmeyeceğim. Futbolda 18’inci yılımı doldurdum. Bu 18 yıl boyunca da işimi her zaman sonsuz şevk ve yürekle yaptım. Kazandığım bütün kupalar, ödüller, başarılar bunlardır. Kazanmaya da devam edeceğim. Gerek Antalyaspor gerekse Antalyaspor’un menfaatleri için asla kavga etmeyeceğim. Çünkü benim için önemli olan tek şey formasını taşıdığım Antalyaspor. Buradan kavga etmekten korktuğum algısı olmasın. ‘Bazıları’, ‘bazılarını’ adımı kirletmek adına yazılar yazmak için satın almış olsalar da… Saygı! Birbirimize saygı duymalıyız. Saygı göstermeyen, saygı göremez.”

Tolga YILDIRIM / ANTALYA, (DHA)