07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Altınordu’da Sertaç geldi Berkay gitti

Altınordu’da Sertaç geldi Berkay gitti

ALTINORDU, Bandırmaspor'dan sağ kanat oyuncusu Sertaç Çam'la anlaşarak üçüncü transferini gerçekleştirirken, iç transferde anlaşamadığı Berkay Samancı ile köprüleri attı.

Geçen sezon kiralık oynadığı Kocaeli Birlikspor’da 37 maçta forma giyip 9 gol atarak kariyer rekorunu kıran 24 yaşındaki Sertaç Çam’ın bu hafta resmi sözleşme imzalayacağı açıklandı. Futbola Gaziosmanpaşa altyapısında başlayıp Bandırmaspor’da profesyonel olan genç futbolcu, 2014-15 sezonunun ikinci yarısında Tokatspor’da, geçen sezon da Kocaeli Birlikspor’da kiralık olarak görev yaptı.

Genel Kaptan Sedat Gündoğdu, uzun süredir takip ettikleri Sertaç’ın kişilik ve performans olarak kulüp yapısına uygun bir futbolcu olduğunu belirterek, “Sertaç Çam’ın yeni sezonda PTT 1’inci Ligi’nde adından çokça söz ettireceğine inanıyoruz” dedi.

Bu arada sözleşmesi sona eren futbolculardan Berkay Samancı ile yollar ayrıldı. Genel Kaptan Gündoğdu, “Biz kendisine teklifimizi yaptık ve anlaşmak için uzun süre bekledik. Maddi anlamda ortak noktada buluşamadık. Bu nedenle Berkay’a hizmetleri için teşekkür ediyor, futbol hayatında başarılar diliyoruz” diye konuştu.

İZMİR, (DHA)