07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Yandaş Kavgasında Bugün
Yandaş Kavgasında Bugün

Yandaş Kavgasında Bugün

Star yazarı Ahmet Taşgetiren “nereden geldikleri ve şimdi ne oldukları belli olmayan grup” dediği yandaş isimlere “Tayyip Erdoğan’ın üzerinden İslamcılara savaş açmayı bırakın” çağrısı yaptı. TGRT’deki programında Ahmet Taşgetiren’e hakaretlerini sürdüren Cem Küçük’e ve TGRT’ye sert bir eleştiri de Yenişafak yazarı ve eski Anadolu Ajansı Genel Müdürü Kemal Öztürk’ten geldi. Öztürk; “TGRT Haber’e yardım eden tüm dindarlar nefretle olanları izliyor. Utanç verici bir durum” ifadelerini kullandı.

Yandaş Kavgasında Bugün

Star yazarı Ahmet Taşgetiren,  Cem Küçük’ün “Artık AK Parti’nin bu radikal İslamcılarla da, yani bu Mavi Marmara’daki manyak tipler, yani kafadan İsrail düşmanı, kafadan Batı düşmanı, kafadan her şeye düşman tipler var, bunlarla da yolların ayrılması lazım” ifadesiyle başlayan tartışmalarla ilgili olarak “Bakın, İslamcı – İslamcı olmayan ayrışması yapıldığında Ak Parti’nin canına okursunuz. Ne yani, Ak Parti, adını burada anmak istemediğim üç-beş medyatörün lütfu ile mi hayat buldu?” dedi.

“Milli İrade platformu diye nitelenen ve 15 Temmuz gecesinde vatan savunmasına soyunan insanların mayası ile Mavi Marmara gönüllülerine ‘Manyaklar’ diyen rezillerin mayası aynı mı?” ifadesini kullanan Taşgetiren, “Birileri Ak Parti’nin varoluş misyonunu dinamitlemeye çalışıyor, benim okumam bu. Herkes ona göre konumunu belirlesin” diye yazdı.

“TGRT Haber’e yardım eden tüm dindarlar nefretle olanları izliyor. Utanç verici bir durum”

Anadolu Ajansı eski genel müdürü ve Yeni Şafak yazarı Kemal Öztürk, Cem Küçük ve Fuat Uğur’un TGRT Haber’de hazırlayıp sundukları Medya Kritik programını ve TGRT’yi ağır bir dille eleştirdi.

Yandaş medyadaki İslamcılarla,  Son dönemde iktidara yönelik eleştiriler getiren Star yazarı Ahmet Taşgetiren için “Allah’ın zavallısı bir adam” denen programın ekran görüntüsünü kişisel Twitter hesabından paylaşan Öztürk, “Sadece rahmetli Enver Ören’in kemikleri sızlamıyor, TGRT Haber’e yardım eden tüm dindarlar nefretle olanları izliyor. Utanç verici bir durum” diye yazdı.

Kemal Öztürk’ün tweeti şöyle: