07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Çarşı Karıştı… Kirli Çamaşırlar Ortaya Döküldü
Çarşı Karıştı… Kirli Çamaşırlar Ortaya Döküldü

Çarşı Karıştı… Kirli Çamaşırlar Ortaya Döküldü

AKP’de çarşı karıştı… BU sefer AKP’ye yakın Fatih Tezcan eski defterleri açtı…Cem Küçük’ün İslamcılara ve İHH’ya yönenlik sözlerinin artından fitili ateşlenen kavgaya AKP’ye yakınlığıyla bilinen TV yorumcusu Fatih Tezcan da karıştı… Fatih Tezcan twitter hesabından yaptığı açıklamada Cem Küçük ve Rasim Ozan Kütahyalı’Yı hedef alarak bütün kirli çamaşırları göktü. Cem Küçük’ün CIA Türkiye Masası eski Şefi Graham Fuller’in hem çevirmeni hem de yayıncısı olduğunu yazdı, Rasim Ozan Kütahyalı ile ilişkisine; Küçük’ün FETÖ ile bağlarından, konunun MİT’teki FETÖ’cülerle ilgisine kadar çarpıcı iddialarda bulundu.

İşte Fatih Tezcan’ın o yazısından başlıklar,

“Cem Küçük’e intihar saldırısı yaptırıldı”

“Soros Türkiye’ye geldiği gün neden Cem Küçük’ü İslamcılar’a saldırttılar? Çünkü İslamcılık’ın devasa özelliği: MEZHEPÇİLİĞE KARŞI OLMASIDIR. İHH ve İslamcılar’ın büyük kısmı demiyorum TAMAMI diyorum. İSLAMCILAR’IN TAMAMI ABD İRAN’I VURDUĞU AN SOKAKLARDA BUNA KARŞI ÇIKACAKLARDI. ŞİA DÜŞMANLIĞI maskesiyle ABD’nin İran’ı vurmasını alkışlayacak bazı isimlerin kamuoyunu domine etmesine izin vermeyecek olan: İSLAMCILARDI. Cem Küçük her gün kavga eden İslamcılar ve Solcular için neden “Aynılar” dedi? ÇÜNKÜ ABD İRAN’I VURDUĞUNDA KARŞI ÇIKACAK OLAN BU 2 GRUPTU. Cem Küçük neden 2. Gezi eylemlerinin kaşındığı ve George Soros’un Türkiye’ye geldiği günlerde İslamcılar’a saldırtıldı şimdi anlıyor musunuz? Cem Küçük’ün saldırdığı İHH’nın başındaki isim Bülent Yıldırım, CB Erdoğan’ın 45 yıllık arkadaşı. Cem Küçük’e intihar saldırısı yaptırıldı. Cem Küçük’ün İHH ve İslamcılar’a ettiği sözler -dikkat edin söz demiyorum mesele sadece Manyaklar lafı değil- büyük rahatsızlık uyandırdı. CB Erdoğan ve Cem Küçük’ün ‘İthal İslamcılar’ diyerek saldırdığı Direnişçi Müslümanlar yeni tanışmıyorlar. Hukukları çok eski ve derin. Kaldı ki İslamcılar’ın Mustafa Kemal’in kurduğu rejime/devlete en yakın oldukları dönem 2013’ten yani Gezi’den bu yana olan dönemdir. Kaldı ki Allah’tan başka kimseyi otorite tanımayan İslamcılar, AK Parti’li bazı şahıslara tenkitlerini bile Erdoğan’ın hatrına yutuyorlardı. 16 Nisan sonrası 2. Gezi tahrikleri, Trump’ın Ortadoğu hazırlığı. İşte Soros tam bu sırada geldi.”

“Zamanlama manidar”

“İşte tam bu sırada İslamcılar’a saldırıldı. “Cem Küçük bunları bilmez” derken küçümsemiyorum, korumuyorum. Ama “Cem Küçük kasten yaptı” dersem “Hain” demem gerekir. Ondan beklemiyorum. “Cem Küçük bu senin bildiklerini bilerek yazıyor ve konuşuyorsa neden Hain’dir?” derseniz bunun cevabı ağır olur ama onu da özetleyeyim. Çünkü o zaman hepimizin 2013’te Erdoğan’ı savunurken tanıdığı Cem’e daha yakından bakmamız gerekir ve gördüklerimiz kafamızı karıştırabilir. Kendi adıma konuşacak olursam benim kafam zaten biraz karıştı ama Cem’e karşı iyi niyetimi korumaya çalışıyorum. Neden karıştı derseniz: Çünkü mesela ben Cem Küçük’ün Adnan Oktar’cı olduğunu daha geçen gün izlediğim bir videodan öğrendim. Adnan Oktar bize çok ters bir insan. Adnan Oktar’ın gayrıahlaki bazı durumları değil bahsettiğim mevzu. Adnan Oktar alenen “İSRAİL-TÜRKİYE DOSTTUR DOST OLACAKTIR” diyen biri…”

“Cem Küçük’ün arkasında ROK var”

“Adnan Oktar’ın her zaman ve Adnan Oktar’a Hocamız dediğini gördüğüm Cem Küçük’ün Habertürk’te söylediği söz aynı: “TÜRKİYE-İSRAİL DOSTTUR!” Şimdi bu benim kafamı fena halde karıştırdı. “Adnan Oktar – Cem Küçük ne alaka neden bilmiyormuşum” derken bir bomba daha patladı. Cem Küçük’ün arkasında Rasim Ozan Kütahyalı vardı, o konuşturuyor o yazdırıyordu. Bu zaten bizim başka bir konudan anladığımız bir durumdu. Adnan Oktar’cı Cem Küçük’ü kullanan Rasim Ozan Kütahyalı neden Çengelköy’de Adnan Oktar’a 100 m. mesafedeki yalı dairesini tercih etmişti? F. Gülen’e Hocamız diyen 3 isim: Adnan Oktar, ROK ve Cem Küçük. Bugün 3’ü de F. Gülen gibi “TÜRKİYE-İSRAİL DOSTTUR” diyor. Bu nasıl iştir?”

“Cem Küçük Füller’in fikirlerini Türkiye’ye taşıdı”

“Diğer yandan Cem Küçük İ. Ü Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü mezunu çıkıyor. Bu da bana ters ama ABD’yi seviyor, olabilir diyelim. Ama tam bu esnada da şu iddia ortaya çıkıyor: Cem Küçük Zonguldak’ta Cemaatin evlerinde kalmış. Cem’i üniversiteye Fetullahçılar hazırlamış. “Kim Cemaatin evlerinde kalmadı ki” diyorum ama bu kez de FETÖ’nün kuralı aklıma geliyor: “Şakirt Ağabeylerin Yazdığı Bölüme İtiraz Edemez.” Yani doğru anladıysak: 1- Cem Küçük FETÖ’cü diyemeyiz ama Üni’ye onu Cemaat sokuyor. 2- Amerikan Kültürü ve Edebiyatı okutturuluyor. 3- Fethullahçılar’ın Üni’de Amerikancılık okuttuğu Cem Küçük, çıkınca Fethullah’ın emir aldığı G. Füller’in kitaplarını çeviriyor. Bu ne iş? Cem Küçük sadece çevirmenlik yapmıyor 15 Temmuz’un mimarı G. Füller’e! Aynı zamanda yayın yönetmenliği de yapıyor. Hem de Aralık 2013’te! 2013’te Cem Küçük Füller’in fikirlerini Türkiye’ye taşırken, ROK da “Hocaefendiyle Başbakan’ın arasını açıyor” diye bana saldırıyordu. Ne iş?”

“ROK’u MİT’teki FETÖ’cü kanat medyaya sızdırdı”

“Adnan Oktar’cı Cem Küçük’ü kullanan Rasim Ozan, Adnan Oktar’a komşu olmak için yalı alabilir ama ya bu yalının parası da Bank Asya’dan ise? Peki Rasim Ozan Kütahyalı MİT’teki FETÖ’cü kanadın Ergenekon öncesi hazırlık amacıyla medyaya özel sızdırdığı ‘özel yetiştirilmiş’ biriyse? Erdoğan 2013’te FETÖ Dershaneleri’ni kapatırken ROK ve Cem Küçük maalesef hala ‘Hocaefendi’ diyorlardı. Biz ‘deli’ veya ‘saatli bomba’ydık. Cem Küçük’le merak ettiğim diğer madde ise: 4- Cem Küçük’ü Yenişafak’a sokan güçle Ersoy Dede’nin programında bizi buluşturan güç aynı mıydı? Ülke TV’de 2 konumuz oldu: Barış Yarkadaş’ın ve Nuh Gönültaş’ın bizi tahrik ettikleri programlardı. İkisi de Ersoy Dede’nindi. Ne ilginç: Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk’ün talimatıyla Turgay Güler’in yüzüme karşı “Ülke TV’de bu gece Fetullah’ın F’si Etmeyeceksin” dediği kanalda Ersoy Dede’nin beni yayına davet ettiği 2 programda tahrik ediliyorum ve aynı Ersoy daha sonra Ülke TV’de Cem Küçük’ü istiyor beni değil… Oysa Ersoy Dede’nin ismini ‘BİZDEN’ sanarak En Üst Makamlara veren benim… Ama Ersoy Dede ısrarla Ethem Sancak’la benim için konuşmuyor… Ersoy Dede bana “Murat Çiçek seni istemedi” diyor ama sonra Murat Çiçek “Yalana bak! Yüzleşelim!” diyor. Cem Küçük bu sırada Kanal 24’te… Cem Küçük 24’ten indiriliyor ve her yerde “Samsun’da 4 bakana rüşvetçi dedim diye indirildim” diyor. Bu doğru değil ama şimdi açıklamam. Cem Küçük’e iyi niyetimi koruyarak ve bazı şeyleri anlayacağını umarak bir kez daha söylüyorum: “O bataklıktan çık Cem. Orası deşifre oldu.” Üzülerek söylüyorum ki bildiğim herşeyi yazamadım. Ama şimdilik bilinmesi gereken herşeyi yazdım. Size şu kadarını söylüyorum: “MİT’teki FETÖ’cüler”den bahsederek kimleri karşıma aldığımı biliyorum. Ama bugün doğum günüm. Ve biz anamızdan korkmak için doğmadık! :)”