07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Derin Alçaklığın Arkasından Bakın Kimler Çıktı
Derin Alçaklığın Arkasından Bakın Kimler Çıktı

Derin Alçaklığın Arkasından Bakın Kimler Çıktı

Atatürk’e hakaret edilen dergiden kötü kokular geliyor… Yılmaz Özdil, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Devlet Bahçeli’nin 2014 seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı gösterdikleri Ekmeleddin İhsanoğlu’nun Atatürk’e hakaretler edilen Derin Tarih dergisinin danışma kurulu üyeliği yaptığını yazdı. Derginin şu anki yayın danışmanları arasında ise AKP yandaşı Avni Özgürel de var. Derginin sponsorlarına gelince… THY dahil çok tartışılacak firmalar var.

Derin alçaklıkta Ekmelettin İhsanoğlu izi

Eski FETÖ’cü Mustafa Armağan tarafından çıkarılan Derin Tarih Dergisi Atatürk’e yaptığı hakaretlerle dikkat çekiyordu. Son olarak dergi, Latife Hanım’a ait olduğunu iddia ederek Atatürk’e hakaret eden bir mektup yayımlamıştı. Dergi yazarları televizyonda Atatürk’ü manevi kızı Afet İnan’la birlikte olmakla suçlamıştı. Söz konusu muhafazakar tarih dergisinin danışmanının Ekmeleddin İhsanoğlu olduğu ortaya çıktı.

Konuyu Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil şöyle anlattı:

“2014’teki cumhurbaşkanlığı seçimine kadar…

Bu Mustafa Armağan denilen Atatürk düşmanı herifin yönettiği, Akp yandaşı Derin Tarih dergisinin “danışma kurulu üyesi” kimdi?

Ekmeleddin İhsanoğlu’ydu!
Karşıdevrimci Mustafa Armağan, dergisini yayına hazırlarken kime danışıyordu yani?

Ekmek için Ekmeleddin’e!

E şimdi, hazır bu Mustafa Armağan denilen herifin son pespayeliği gündemdeyken…

Ve hazır, 2019 seçimlerinde kimlerin cumhurbaşkanı adayı olacağı tartışılırken…

Atatürkçü CHP kadroları guguk kuşu’na sormayacak mı…

Partide kimsenin haberi yokken, adı bile geçmiyorken, bu Ekmeleddin İhsanoğlu’nu kimin talimatıyla aday yaptığını açıklamayacak mısın hâlâ?”

Yandaş Avni Özgürel de kadroda

Derin Tarih dergisinin şu anki yayın danışmanları arasında Yandaş Yeni Birlik gazetesini çıkaran Avni Özgürel de var.

Devletin parasıyla Atatürk’e hakaret ettiler. THY de reklam verenler arasında

Derin alçakların Atatürk’e hakaret ettikleri sayılarında reklam verenler de tanıdık; THY, Vestel, Turkcell , Renault, Halkbank, Vakıflar Bankası, Türk Tekekom, Suryapı, Bellona,Denizbank… Ayrıca Bursa, Konya ve İstanbul Büyükşehir Belediyeleri..