07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Yalakalığın Böylesi… Öğrencilerden RTE Yazdı
Yalakalığın Böylesi… Öğrencilerden RTE Yazdı

Yalakalığın Böylesi… Öğrencilerden RTE Yazdı

Niğde’nin Çamardı İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdülgani Özkan, öğrencilerini okul bahçesinde toplayarak, harf biçiminde dizdi ve “R. T. E.” yazdırdı. Öğrenci kızlardan ikisi de harfler arasında ”Nokta” niyetine kullanıldı. Ardından  Saray’a ziyarete giden müdür, havadan çekilen bu görüntünün fotoğrafını Erdoğan’a hediye etti.

Sözcü’den Deniz Ayhan’ın haberine göre; Niğde’nin Çamardı İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdülgani Özkan, öğrencilerini okul bahçesine çıkararak yukarıdan gözükecek şekilde  Tayyip Erdoğan’ın isminin baş harfleri olan “R.T.E” yazdırdı. Özkan, bu karenin üzerine“Müminiz, askeriz; ölsek de imam hatipliyiz. Yolundayız Reis” yazısını ekledi. Fotoğrafı da Erdoğan’a gönderdi.

Okul Müdürü ve öğrenciler Saray’da ağırlandı

Tayyip Erdoğan da, Çamardı İmam Hatip Lisesi öğrencilerini Ankara’daki sarayına davet etti, okul müdürü, yöneticiler ve öğrencileri ağırladı. Erdoğan’ın özel davetlisi olarak Saray’a gelen ekip, 2 idareci ve 7 öğrenciden oluştu.

Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın düzenlediği resepsiyonun ardından öğrencilerden oluşturularak çekilen “R.T.E fotoğrafı” çerçeveletilerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hediye edildi. Ziyaret sonrası okul müdürü Özkan ve öğrenciler, Erdoğan ile birlikte çektirdikleri fotoğrafını da Facebook profilinden paylaştılar.