07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Pazar Günü Erdoğan Mesaisi
Pazar Günü Erdoğan Mesaisi

Pazar Günü Erdoğan Mesaisi

Pazar günü Çukurova Tufanbeyli Termik Santrali ve organize sanayi bölgesindeki tesislerin açılışını yapacak Tayyip Erdoğan için Adana teyakkuzda… Pazar günü için Erdoğan ilçeye gelmeden ilçedeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarının açık kalması istendi. Öğrencilerin Erdoğan’ın açılışına götürülmesi için velilere imzalamaları için izin kağıdı gönderildi.

Tayyip Erdoğan pazar günü Sabancı Holding’e bağlı EnerjiSa tarafından kurulumu yapılan Çukurova Tufanbeyli Termik Santrali ve organize sanayi bölgesindeki tesislerin açılışını yapacak.

Kamu çalışanlarına Erdoğan mesaisi

Odatv’nin haberine göre, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yazılan yazıda, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize teşrif edecekleri 24 Nisan 2016 Pazar günü Kamu Kurum ve Kuruluşlarının açık bulundurulması personelin sabahtan kurumda hazır bulunmaları 13.30’dan sonra isteyen personellerin Organize Sanayi Bölgesi’ndeki açılış törenine katılması, diğer personellerin ise kurumda hazır bekletilmesi” ifadelerine yer verildi.

4b1d46d5-43d9-4737-80bc-9ec595ae4b60

Öğrencilerin katılması için velilere izin kağıdı gönderildi

Öte yandan Erdoğan’ın programlarına öğrencilerin katılımı için okul müdürlükleri de harekete geçti. Velilere, öğrencileri Tayyip Erdoğan’ın katılacağı programlara taşımak amacıyla velilerin imzalaması için hazırlanan dilekçeler gönderildi. Yüreğir IMKB Endüstri Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü’ne gönderilmek üzere hazırlanan bir dilekçede velilerden, 13.00-16.00 saatleri arasında Erdoğan’ın Organize Sanayi Bölgesi’nde katılacağı açılış için izin verilmesi istendi.

9de6823e-a391-4835-b5b4-ee162cd1a315