07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » “Alkollüydüm, Ne Yaptığımı Hatırlamıyorum”
“Alkollüydüm, Ne Yaptığımı Hatırlamıyorum”

“Alkollüydüm, Ne Yaptığımı Hatırlamıyorum”

Beşiktaş Ortaköy’de ünlü eğlence mekanında İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube eski Müdürü Adil Serdar Saçan’a ve olay yerine gelen polislere saldırdığı gerekçesiyle gözaltına alınan Onur Özbizerdik, tutuklanması istemiyle mahkemeye sevk edildi. Onur Özbizerdik poliste verdiği ifadesinde “Alkollüydüm ne yaptığımı hatırlamıyorum.” dedi.

Olaydan sonra geceyi emniyette geçiren Onur Özbizerdik, sabah saatlerinde Adliyeye  çıkarıldı. Arkadan kelepçelenerek görürlen Özbizerdik, savcılık ifadesinin ardından tutuklanması talebiyle mahkemeye sevkedildi. Peki Özbizerdik emniyetteki ifadesinde saldırı için ne dedi?

İşte Onur Özbizerdik’in emniyette verdiği ifade;

“Alkollüydüm, ne yaptığımı hatırlamıyorum”

“Olay günü aslında alkol almayacaktım.Ancak arkadaşlarımın ısrarıyla alkol aldım. Alkolün etkisiyle ne yaptığımı tam olarak hatırlamıyorum. Adil Serdar Saçan’la herhangi bir problemim yok. Zaten onunla kavga ettiğimi dahi hatırlamıyorum. Onunla kavga ettiğimi ve neler yaptığımı beni gözaltına alan polisler öğrendim.”

Soruşturma savcısı, şüpheli Özbizerdik’i, “kasten yaralama ve görevi yaptırmamak için direnme” suçlarından tutuklanması istemiyle nöbetçi İstanbul Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk etti.

Beşiktaş’ta ünlülerin gittiği bir eğlence mekanında İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube eski Müdürü Adil Serdar Saçan’ı darp ettiği, olay yerine gelen polislere de saldırdığı gerekçesiyle gözaltına alınan Onur Özbizerdik, tutuklanması istemiyle mahkemeye sevk edildi. Polise verdiği ifadede “Alkollüydüm ne yaptığımı hatırlamıyorum” diyen Özbizerdik, mahkemece tutuklandı.