07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Seksist Sözlerini İnkar Etti, Ses Kaydı Tokat Gibi Yüzüne Vuruldu
Seksist Sözlerini İnkar Etti, Ses Kaydı Tokat Gibi Yüzüne Vuruldu

Seksist Sözlerini İnkar Etti, Ses Kaydı Tokat Gibi Yüzüne Vuruldu

Türkücü AliŞan’dan fena yakalandı… Posta gazetesine verdiği röportajda “Karımın çalışmasını istemem” diyen Ali Şan, röportaj yayınlandıktan sonra tepkiler üzerine ” ben öyle bir şey söylemedim” dedi.. Posta gazetesi internet sitesi de o röportajın ses kaydını yayınladı.

Seksist Sözlerini İnkar Etti, Ses Kaydı Tokat Gibi Yüzüne Vuruldu

Türkücü Alişan’ın Posta gazetesinde dün yayımlanan röportajında, “Karımın çalışmasını istemem” sözleri tepkilere neden olunca sosyal medya hesabı üzerinden ifadelerinin çarpıtıldığını söyledi… Posta gazetesi ise röportajı yalanlayan Alişan’a ses kaydı ile yanıt verdi.

İşte Alişan’In verdiği röportaki sözlerini inkar ettiği o paylaşımı;

Alişan 22 Temmuz 2017 tarihinde Posta’dan Oya Çınar’a verdiği röportajda, evlenmek üzere olduğu Eda Erol ile ilgili bir soruya şöyle cevap vermişti:

“Karım elbette terliğimi ayağıma getirecek.Terliği kadın getirecek abi”

Ancak röportaj yayınlandıktan ve sözleri tepki çektikten sonra bu sözleri söylemediğini iddia etmişti. Alişan iddiasını tekrarladığı için söz konusu bölümün de ses kaydı da yayınlandı.

Alişan’ın Instagram’da yazdığı ve Posta’yı sözlerini çarpıtmakla suçladığı o satırlar şöyle:

“Benim evleneceğim insan şu anda bir dizide oynuyor ve evlendikten sonrada kendi kararını kendi verir..İster çalısır,ister çalışmaz ama bana sorarsa çalışmasını istemem dedim…Evleneceğim insanın tapusunu almıyorum,her kararı ortak verırız dedim.. ben ınsanların kafasında yaratmaya çalıştıgınız adam hıcbır zamam olmadım ve olmayacagım..Ne ayagına terlık ısteyen,ne ayagını yıkatan,ne de karısına sahıbı gıbı davranan adam degılım!!!!Buda sondur birdaha gazete roportajı vermiycem..”