07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » “Karaktersizliğini Bir Kez Daha Ortaya Koydu”
“Karaktersizliğini Bir Kez Daha Ortaya Koydu”

“Karaktersizliğini Bir Kez Daha Ortaya Koydu”

Nihat Doğan, Mehmet Aslan ile çekilen fotoğrafını ‘mini etek’ tweet’ini hatırlatarak, kendisine tepki gösterenleri hedef alan bir notla paylaşmıştı. Özgecan’ın babası Mehmet Aslan’dan Nihat Doğan’a tepki geldi. Aslan, “Nihat Doğan’ın adımızı insanlığımızı ve nezaketimizi kullandığı için şahsiyetsizliğini ve karaktersizliğini bir kez daha ortaya koydu” dedi.

“Karaktersizliğini Bir Kez Daha Ortaya Koydu”

Nihat Doğan, Mersin’in Tarsus ilçesinde 11 Şubat 2015’te bindiği minibüsün şoförü tarafından katledilen Özgecan Aslan’ın ölümünün ardından Twitter’dan attığı “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” mesajı nedeniyle büyük tepki çekmiş, tepkiler üzerine attığı tweeti silmişti.

 NİHAT DOĞAN, ÖZGECAN’IN BABASIYLA BULUŞTU

Nihat Doğan, Özgecan Aslan’ın babası Mehmet Aslan ile buluştu. Doğan, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta şu ifadeleri kullandı:

“Karşımda oturan, ‘ bunca sapığın kol gezdiği Sokaklara çıktığınızda biraz daha tedbirli olup mini etek giymeyin’ minvalinde Ahu sungur adlı bayana cevaben attığım twittimi, Kışın ortasında mini etek giymediği halde Onunla özdeşleştirmeye çalıştırılan hunharca katledilmiş Özgecan Aslan kardeşimizin Babası her zaman konuştuğum evine gittiğim survivor öncesi uçağa binmeden beni arayıp başarı dileyen en son kişi olan yüce Gönüllü Mehmet Aslan abimdir. Özellikle sosyal medyada kendi ahlaksız yaşam tarzlarını Özgecan kardeşimiz üzerinden tahakküm etmeye çalışmak suretiyle her seferinde şahsıma saldıran bizden gibi görünen Fakat ‘bizden olmayan zulüm 1453’te başladı’ diyen, Mankurt, Hakk düşmanı batılın piçleri, çomarları bu fotoya çok iyi baksın.

Özgecan Aslan kardeşimizin ailesi benim ailemdir ben de onların evladıyım. Buradan size ekmek çıkmaz. Ayrıca Konuşmak her kişinin, hakk konuşmak er kişinin işidir, ben Hakk konuşuyorum hakikat konuşuyorum. Sizin derdiniz benle değil benim Hakk konuşmamla 🙂 dönen dönsün ben dönmezem yolundan 🙂 haydi şimdi başka kapıya…..”

MEHMET ASLAN’DAN NİHAT DOĞAN’A: KARAKTERSİZLİĞİNİ BİR KEZ DAHA ORTAYA KOYDU

Bu buluşmanın ardından sosyal medyadan Mehmet Aslan’a tepki dolu mesajlar dikkat çekti.

Görüşmenin ardından Mehmet Aslan Facebook hesabından bir mesaj paylaştı.

Nihat Doğan’ı çok sert sözlerle eleştiren Mehmet Aslan, “Nihat Doğan’ın adımızı insanlığımızı ve nezaketimizi kullandığı için şahsiyetsizliğini ve karaktersizliğini bir kez daha ortaya koymuş ve bizleri de, kendisini ve annesini kabul ettiğimiz için pişman etmiştir. Kendisini kınıyorum.” mesajını paylaştı.