07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » AKBİL Necmi’nin Başını Yakan Görüntüler
AKBİL Necmi’nin Başını Yakan Görüntüler

AKBİL Necmi’nin Başını Yakan Görüntüler

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nun istifasının ardından, AKP Sözcüsü Mahir Ünal, “Tamamen sağlık nedeniyle oldu” açıklamasını yapsa da Kadıoğlu’nu istifaya götüren sürecin sosyal medyada dolaşıma giren bir video ile başladığı iddia edildi.

AKBİL Necmi’nin Başını Yakan Görüntüler

Sosyal medyada dolaşıma giren videoda Kadıoğlu’nun makam odası olduğu tahmin edilen bir odada iki kadınla samimi görüntüleri yer alıyor. Kadıoğlu, odasına giren iki kadına sarıldıktan sonra biriyle öpüştüğü görülüyor. Kadıoğlu’nun öpüştüğü kadının elinden tutarak masasının önündeki koltuklara doğru eşlik ettği daha sonra da kadınlarla Kadıoğlu arasında bir konuşmanın başladığı görülüyor.

Görüntülerin silinmesi için 2 milyon lira verdi

Öte yandan Kadıoğlu’nun söz konusu görüntülerin silinmesi için 2 milyon TL ücret verdiği de video hakkında konuşulan iddialar arasında.

Bu kadınlarla sohbet sırasında Erdoğan’ı eleştirdi iddiası

Kadıoğlu’nu istifaya götüren sürecin ‘parti içi bir dost sohbeti’ ile başladığı da konuşlan iddialar arasındaydı. Bu sohbette Erdoğan’a karşı kullandığı uslüp, konuşmaya tanık olanları harekete geçirmişti. İddialara göre Kadıoğlu, AKP’nin siyasi başarısında kendisinin rolünün çok kilit olduğunu dile getiren cümleler kurmuş, kendisi olmasaydı, Erdoğan’ın asla bu başarıyı yakalayamayacağını söylemişti. İddiaya göre Necmi KAdıoğlu Erdoğan eleştirilerini bu kadınlarla sohbeti sırasında yaptı…

Necmi Kadıoğlu’ndan Açıklama geldi;

Kadıoğlu açıklamasında olayla ilgili yayın yasağı olduğunu, görüntülerin uğurlama sırasında çekildiğini ve üzerinde oynama yapıldığını iddia etti. Kadıoğlu açıklamasında, “sağlık nedenleriyle istifa etmem birilerini rahatsız etti” dedi.

İşte o açıklama;