07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Özeleştiri Adı Altında Mide Bulandıran İtiraflar
Özeleştiri Adı Altında Mide Bulandıran İtiraflar

Özeleştiri Adı Altında Mide Bulandıran İtiraflar

Yandaşların referandum sonrası kirli çamaşırları dökme yarışı sürüyor. Bu sefer kavgaya hükümete yakın yazar Nevzat Çiçek girdi. Çiçek, sosyal medya hesabından özeleştiri siye öyle şeyler yazdı ki, mide bulandırdı: FETÖ meselesinde işadamlarından haraç isteyen gazeteciler, porno kanalı kapatılan AKPli RTÜK’ü FETÖ’cü ilan etti.

Mide bulandıran özeleştiri adı altında itiraflar

İşte AKP’li yazar Nevzat Çiçek’in AKP‘deki sorunlar diye niteleyerek paylaştığı o skandallar zinciri;

“İşadamlarından haraç isteyen gazeteciler”

“Sorunumuz şu; FETÖ meselesinde işadamlarından haraç isteyen gazeteciler. Borcu olduğu firmayı FETÖ’cü ilan edenler. Ahmet Küçükbayın ifadesi…

“Seks kanalı kapatılan AKP’li”

Sorunumuz şu; uyduda yayın yapan sex kanallarına ortak olan ve ruhsatı iptal edildikten sonra RTÜK üyelerinin FETÖ’cü ilan edilmesi.

Sorunumuz şu; herkesi tehdit ederek her yere konanlara karşı “Biz bunların ne pislik olduğunu biliyoruz” aman bize bulaşmasınlar diyen patronlar.

“Her pislik Erdoğan sevgisi ile kapatıldı”

Sorunumuz şu: her türlü pisliğin üstünü örtmek için Cumhurbaşkanımızın sevgisini her şeye kılıf yapanlara ses çıkarılmayışıdır.

Sorunumuz şu; kuklacılar ortadayken kukla sahiplerinin de İslami gelenekten gelmiş olmalıdır ve bu çirkinliğe izin vermeleridir.

Sorunumuz şu; biz her şeyi mübah görüp yapamıyoruz. Her şeyi söyleyemiyoruz. Karşımızdakilerde sınır yok bizde İslami sınır var sabrediyoruz.

Sorunumuz şu; biz haksızlık kimden kime karşı gelirse gelsin karşı çıkardık şimdi haksızlık kimden kime geliyor ona bakıyoruz.

Sorunumuz şu; daha önce ahlaki olmadan birileri linç edilirken karşı mahalle diye bizden değil diye sesimiz çıkmadı şimdi çıkıyor ama…

Sorunumuz şu; Makamlarımız, Ticaretimiz, Değerlerimiz, Siyasetimiz, Arkadaşlığımız, Dostluğumuz, Düşmanlığımız, İnancımız, Yapay hale getirildi,

“Kendimize yapılmamasını istediğimiz her şeyi yaptık.”

Sorunumuz şu; Reisçi olmak, AK Partili olmak, Dava sahibi olmak, Önde koşan nefer olmaktan önce, Önce insan sonra, İtikadı sağlam, Ahlaklı olmalı.

Sorunumuz şu; iktidar olduk ama bir çok şeyi kaybediyoruz onun farkına varamıyoruz…Kendimize yapılmamasını istediğimiz her şeyi yaptık.

Sorunumuz şu; rızkımı veren Hüda’dır Kula minnet eylemem sözünü türkü olarak söyledik itikadi inanmadık gereğini yapmaya korktuk (Nokta).

Bunca yıldır basındayım hiç bir zaman kişilerle uğraşmadım ona buna niye cevap vermiyorsun diyorlar kişilerle işim olmaz fikir var mı fikir?

Ne yaptıysak biz kendi kendimize yaptık kah Sessiz kalarak kah bize sıra gelmeyince görmezden geldik…kah kıskançlığımızdan kuyular kazdık.”