07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » “Keşke 1 Kasım’da da Aynı Aşkı Besleseydi”
“Keşke 1 Kasım’da da Aynı Aşkı Besleseydi”

“Keşke 1 Kasım’da da Aynı Aşkı Besleseydi”

Sinan Oğan, Halk TV’de kendisine yapılan saldırıyla ve Bahçeli’nin açıklamalarıyla ilgili konuştu… Oğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, “Gerekirse Erdoğan ile birlikte Avrupa’ya giderim” sözlerine de sert tepki gösterdi: Bunların çocukları AKP ile ticaret yapacak, gariban ülkücüleri de tetikçi yapacak böyle bir sistem yok…

İşte Sinan Oğan’In o kunuşmasından başlıklar;

“Keşke 1 Kasım’da da aynı aşkı besleseydi”

“1 Kasım’da sadece 3 tane ilde miting yapan Bahçeli’nin Almanya’yı il il gezme aşkını hayretle karşılıyoruz. Keşke 1 Kasım’da da aynı aşkı besleseydi de, biz de Meclis’e 40 milletvekili yerine daha fazla milletvekiliyle temsil edilseydik.”

“Saldırgan Şefkat Çetin’le görüşmüş”

 

“Orada birkaç çocuk vardı ve birisi kürsüye müdahalede bulundu. Ben olaya farklı açıdan bakıyorum MHP’de Genel Başkan yardımcıları var değil mi? Genel Başkan yardımcılarından Şevkat Çetin var. Bu çocuk bunlarla daha önce gelip görüşme yapıyor. Muhtemelen talimat almış. Ben de şimdi soruyorum, Şevkat Çetin sen oğlunu gönder, senin oğlun yok mu? Semih Yalçın senin oğlun yok mu? Onu gönder. Bunların çocukları AKP ile ticaret yapacak, gariban ülkücüleri de tetikçi yapacak böyle bir sistem yok. Böyle ballı işleri bunlar yapacak. Gariban çocukları da kullanacaklar.”