27 Ağustos 2019 Salı
Ana sayfa » Alçakça Paylaşıma Yüzsüz Savunma
Alçakça Paylaşıma Yüzsüz Savunma

Alçakça Paylaşıma Yüzsüz Savunma

Bursa – Süleyman Çelebi Anadolu Lisesi’nde, Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Necmettin Köksal Facebook hesabından Adalet Yürüyüşü’ne tepki olarak skandal bir paylaşım yaptı. Köksal, Gebze’de tecavüz edilip öldürülen İtalyan sanatçı Pippa Bacca’yı hatırlattı…Tepki gelince paylaşımını sadece Facebook arkadaşlarının erişimine açık şekilde düzenledi ve tepki gösterenleri mahkemeye vereceğini yazdı..

Alçakça Paylaşıma Yüzsüz Savunma

Odatv’de yer alan habere göre, İtalya’nın Milano kentinden dünya barışına dikkat çekmek için Tel Aviv’e gitmek üzere 8 Mart’ta yola çıkan ve 31 Mart 2008 tarihinde Kocaeli’nin Gebze ilçesinde öldürülen İtalyan sanatçı Pippa Bacca’yı kastederek, “Bir zamanlar İtalya’dan yürüyerek Türkiye’ye gelen bir kadın vardı, başına kötü şeyler gelmişti. Nereden geldi ki aklıma durup dururken” ifadelerini kullanan Köksal’ın paylaşımına tepki yağdı.

“Paylaşımım tavsiye amaçlıydı”

Gelen tepkiler üzerine söz konusu paylaşımını sadece Facebook arkadaşlarının erişimine açık şekilde düzenleyen Köksal, Facebook hesabından yaptığı başka bir paylaşımda ise yaptığı paylaşımın “ateistleri rahatsız ettiğini” iddia ederek tepki gösterenlerle ilgili suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

“Son yaptığım paylaşım ateistleri rahatsız etmiş yürüyüş yapanlara tavsiye niteliğinde olmasına rağmen paylaşımı başka yerlere çekmeye çalışmışlar. Beyinleri tecavüze uğramış bu insanlar Türkiye de tecavüze uğrayan İtalyan kızla alay ettiğimi ima eder şekilde paylaşımlar ve hakaretler yapmaktalar. Bana özelden mesajla hakaret edenleri ve bu şekilde paylaşım yapanların hepsini savcılığa suç duyurusunda bulunacağımdan emin olsunlar.”

Sosyal medya hesabı AKP güzellemeleri ile dolu

Köksal’ın Faycebook hesabında ayrıca AKP’ye destek veren ifadelerin kullanıldığı çok sayıda paylaşım bulunuyor. Müdür Yardımcısı Köksal’ın söz konusu paylaşımı CHP’nin Adalet Yürüyüşü’nün gündemde olduğu bir zamanda yapması, sosyal medyada birçok kullanıcı tarafından devam etmekte olan yürüyüşe gönderme yapıldığı şeklinde yorumlandı.