07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » AKP’li Müdür, Reina Katliamcısı, Abdullah Gül
AKP’li Müdür, Reina Katliamcısı, Abdullah Gül

AKP’li Müdür, Reina Katliamcısı, Abdullah Gül

AKP’li Esenyurt Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Y.O, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün cuma namazı sonrası Esenyurt’ta açıklama yapmasını sosyal medya hesabından böyle duyurdu: Reina katliamcısından sonra Esenyurt Abdullah Gül’ü de ağırladı.

AKP’li Müdür, Reina Katliamcısı, Abdullah Gül

Uzun süredir sessiz kalan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül 5 Mayıs Cuma günü Esenyurt’taydı. Cuma Namazı sonrası bir de açıklama yaptı. Gül, açıklamasında “AKP’de kendisine laf edenlere “bazı arkadaşlar doğrusu saygı seviyesini de aşarak neredeyse benim ne yapmam gerektiğini ne söylemem gerektiğini nasihat edecek kadar da ileri gittiler” demişti.

“Reina katliamcısından sonra Abdullah Gül…”

AKP’li Esenyurt Belediyesi’nde Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Y.O, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün cuma namazı sonrası Esenyurt’ta açıklama yapmasını “Reina katliamcısından sonra Esenyurt Abdullah Gül’ü de ağırladı Ünlüler Akın’ı devam ediyor” şeklinde sosyal medya hesabından yazdı.

AKP’li müdüre takipçilerinden tepki

AKP’li Esenyurt Belediyesi’nde Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Y.O’nun mesajına takipçileri tepki gösterdi. Y.O’nun bir takipçisi ” Hocam merhaba Sayın Abdullah Gül Türkiye Cumhuriyeti’nin 11. Cumhurbaşkanımız da, bu da her Türk’e nasip olmaz. Allahu Teala herkese nasip etmez, bunu o yüzden ben kesinlikle ve kesinlekle, bu Reina katili kişiliksiz soyu sopu belli olmayan kişilerle aynı kefeye koyulmaz, saygılarımla hocam benim” şeklinde tepki gösterdi.