07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Adil Öksüz O Ülkede mi?
Adil Öksüz O Ülkede mi?

Adil Öksüz O Ülkede mi?

Adil Öksüz Londra‘da mı? İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan Portabello Antika Pazarında bir Türk vatandaşı, 15 Temmuz darbe girişiminin iki numaralı ismi Adil Öksüz’e benzettiği kişinin gizlice fotoğrafını çekti. Adil Öksüz olduğu iddia edilen kişi görüntülendiğini anlayınca kaçtı.

Cumhuriyet gazetesinin haberine göre, Londra’da çekilen bir fotoğraf, Türkiye’nin dünya genelinde kırmızı bültenle aradığı, 15 Temmuz darbe kalkışmasının 2 numaralı ismi Adil Öksüz’ün Londra’da olabileceği ihtimalini gündeme getirdi. Portabello Antika Pazarında bir Türk vatandaşı, 15 Temmuz darbe girişiminin iki numaralı ismi Adil Öksüz’e benzettiği kişiyi gizlice fotoğrafladı.

ooo

Cep telefonu ile fotoğrafı çekilen kişi, görüntülendiğini anlayınca hızlıca pazardan uzaklaşıp kayıplara karıştı. Türkiye’de kayıt altına alınan fotoğraflarına göre biraz daha kilo verdiği görülen, ancak kendine has kaş ve saç yapısı bire bir aynı olan şahsın fotoğrafı, “Adil Öksüz Londra’ya mı kaçtı?” sorusunu akla geldi. İçişleri Bakanlığının FETÖ/PYD’den aradığı, “kırmızı” kategoride yer alan Adil Öksüz için konulan ödül miktarı ise 4 milyon lira. Öksüz’ü ihbar edenler bu ödüle sahip olabilecek.