07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Yine Metro Turizm, Yine Sapık Muavin
Yine Metro Turizm, Yine Sapık Muavin

Yine Metro Turizm, Yine Sapık Muavin

Metro Turizm’de bir yolcuya cinsel saldırıda bulunan ve hüküm giyen muavinin şoku hala akıllardayken bir başka muavin iddiası daha sosyal medyada günün konusu oldu. Metru Turizm muavini uyuyan kadın yolcunun göğüslerinin fotoğrafını çekip sosyal medya hesabından paylaştı. Muavin hesabının hacklendiğini iddia etti.

Metro Truzim de yaşanan son skandalı Radikal Blog yazarı Azad Zengin twitter hesabından duyurdu. Emre U. adlı Metro Turizm muavini, otobüste uyuyan bir kadının gögüslerinin fotoğrafını çekerek facebook hesabından paylaştı. Metro Turizm yetkilileri Emre U.’nun şirketin çalışanı olduğunu doğruladı.

emrew

Olayın sosyal medyada hızla yayılmasının ardından Facebook sayfasını kapatan Emre U, kendisini ifşa etti için Azad Zengin’e dava açacağını söyledi. Ardından da tepkiler üzerine hacklendiğini iddia etti.

eeeee

Muğla’dan İstanbul’a giden otobüste mastürbasyon yaparak üniversite öğrencisi genç kıza cinsel saldırıda bulunan Metro muavini 27 yaşındaki Gökhan G., ‘Cinsel saldırı’ suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.