07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Seri Katil…Aranıyor
Seri Katil…Aranıyor

Seri Katil…Aranıyor

Üç kişinin katil zanlısı olarak aranan Atalay Filiz’i aramak için İstanbul’dan 5, Ankara’dan 2 olmak üzere toplam 7 özel ekip oluşturuldu. Bu özel ekipler, İzmir Emniyeti ile koordineli çalışarak her yerde Filiz’i arıyor.

Üç sene önce Ankara’da Göktuğ Demirarslan, ardından da Rus sevgilisi Elena Radchikova‘yı öldürüp kaçtığı düşünülen Filiz’in ormanlık alanda kamp yaptığı belirlenmişti. Ekipler, Filiz’in en son İzmir’de çantalarla görüntülenmesi üzerine, kamp malzemesi taşıyor olabileceği ihtimaliyle arazi aramasına da başladı.

Havada Karada Aranıyor

Salı gününden bu yana binlerce ihbarın dışında izine rastlanamayan Atalay Filiz’in kırsalda kamp yaparak saklanması ihtimali üzerine, İzmir’de polis helikopterleri destekli detaylı arazi arama çalışması yapıldı.

Seferihisar, Çeşme ve Buca’ya yoğunlaşılsa da Filiz ile ilgili bir bulguya ulaşılamadı. Özellikle İzmir Emniyeti’ne dün de ihbar yağdı. Kimi Çeşme’ye otostopla giderken başında bandana ile gördüğünü söyledi, kimi kıyafet değiştirip gözlük taktığını iddia etti. Ekipler tüm bu ihbarları yerinde değerlendirdi.