07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Sen misin Diriliş- Ertuğrul İzlemeyen !
Sen misin Diriliş- Ertuğrul İzlemeyen !

Sen misin Diriliş- Ertuğrul İzlemeyen !

Altın Kelebek Televizyon Ödülleri’nin verildiği gece yaşanan Diriliş- Ertuğrul dizisi krizi Okan Bayülgen’in başını yedi. Kanal D ünlü isim ile ilgili projenin iptaline karar verdi.

Ödül gecesinde TRT’de yayımlanan “Diriliş” dizisi ekibinin ödülünü almasının ardından konuşma yapamaması ve Bayülgen’in sahnedeki “izlemedim” sözleri krize neden olmuş, Diriliş dizisi oyuncuları da aldıkları ödülü iade etmişti.

“Beyefendi de izleyememiş, fırsat bulursa izleyecekmiş”

Tratışmalara Tayyip  Erdoğan da dahil olmuş, Okan Bayülgen’i ima ederek, “Beyefendi de izleyememiş, fırsat bulursa izleyecekmiş” ifadelerini kullanarak hedef göstermişti.

Bayülgen özür diledi

Bayülgen ise özür dileyerek “Bu benim esprili tutumum, konuşma tarzım. Bundan dolayı da kimse alınmaz. Ben dizinin adını ön plana çıkarmak için tekrar tekrar söyledim. Kimseyi kırmayı istemedim. Kırdıklarım varsa özür dilerim” demişti.

Bayülgen Ak Trollerin hedefi olmuştu

Bu konuşmanın ardından AK Troller ve yandaşlar Bayülgen’e ağır eleştiriler ve tehditler yöneltmişti. Dün ise Okan Bayülgen Twitter hesabından ikinci bir açıklama yaparak kendisini eleştirenlere tepki göstermişti.

Bayülgen’in programı iptal edildi

Odatv’nin haberine göre , Okan Bayülgen’in yaklaşık 10 gün önce Kanal D’de başlaması gereken programı iptal edildi. Bu kararla birlikte Kanal D’nin, Okan Bayülgen ile yollarını ayırdı.