07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Çıplak Aramada Yeni Gelişme
Çıplak Aramada Yeni Gelişme

Çıplak Aramada Yeni Gelişme

İstanbul Eyüp’teki Vialand AVM’de bulunan Watsons mağazasından ruj çalmakla suçlanan lise 3. sınıf öğrencisi genç kız, Mağaza müdürü ve AVM güvenlik görevlisi tarafından çırılçıplak soyularak aranmıştı. Daha önce görevliler hakkında soruşturma yaptıklarını  açıklayan Watsons mağazası, güvenlik görevlilerine engel olmayan mağaza personelinin işten çıkarıldığını açıkladı.

İşte ünlü mağazadan yapılan o açıklama;

“Kamuoyu Açıklaması 9 Aralık 2016
İstanbul Eyüp’teki bir alışveriş merkezinde bulunan mağazamızda bir genç kızın maruz kaldığı durumdan dolayı üzüntümüzü kamuoyu ile paylaşmak isteriz.
Her ne sebeple ve kim tarafından yapılmış olursa olsun mağazamızda yaşanan olay bizim için kabul edilemezdir. Bu davranışa maruz kalan genç kızdan, ailesinden ve ayrıca tüm kamuoyundan özür dileriz.
Bu talihsiz olaya neden olan ve alışveriş merkezi güvenlik görevlilerinin davranışını engellemeyerek üzerine düşen görevi yerine getirmeyen personelimizin şirketimizle ilişiği kesilmiştir. Ayrıca, kurum olarak, bundan sonraki süreçte benzer bir olayın yaşanmaması için en üst seviyedeki önlemleri aldığımızı bildiririz.
Kamuoyunun bu konuda gösterdiği hassasiyeti içtenlikle paylaştığımızı belirtir, bir kez daha genç kızımızdan, ailesinden ve kamuoyundan özür dileriz.
Saygılarımızla,
Watsons ”