07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Onun ‘Yağcı’ Babası Yoktu
Onun ‘Yağcı’ Babası Yoktu

Onun ‘Yağcı’ Babası Yoktu

Türkiye’de herhangi bir işe yerleştirilemeyen veya atanamayanların dramlarına bir yenisi daha eklendi. AKP’li Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın kızı gibi torpili olmayanlar ya başka meslekler yaparken can veriyor, ya da girdikleri bunalım sonucu hayata veda etmek zorunda kalıyor. Son acı haber, Artvin’den geldi.

Onun ‘Yağcı’ Babası Yoktu

Geçtiğimiz hafta ataması yapılmayan ve psikolojik bunalıma girerek yaşamına son veren Merve Çavdar’ın ardından Artvin merkeze bağlı Yanıklı köyünde ataması yapılmayan genç bir öğretmen de, orman işçiliğinde çalışırken tomruk çarpması sonucu yaşamını yitirdi. “Erdoğan’ın kapısında temizlikçi olurum” diyen AKP’li Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın kızının 10’uncu sıradan 1’inci sıraya gelerek Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’ne öğretim görevlisi olması ise atanamayan öğretmenlerin sebebini ortaya koyuyor.

Merve Çavdar’ın hayatına son vermesinin ardından “Erdoğan’ın kapısında temizlikçi olurum” diyen AKP’li Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın kızının 10’uncu sıradan 1’inci sıraya gelerek Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’ne öğretim görevlisi olması büyük tepki çekmişti. Bugün ise bir haberde Artvin’den geldi. Artvin’de atanamadığı için orman işçiliği yapan Süleyman Avcı, bir tomruğun kendisine çarpması sonucu yaşamını yitirdi.

Artvin’in Sesi gazetesinde yer alan habere göre Yanıklı ormanında meydana gelen olay 22 Nisan Pazar günü meydana geldi.

Artvin Çoruh Üniversitesi mezunu 25 yaşındaki öğretmen Süleyman Avcı, köyün ormanında çalışmaya başladı. Ormanda odun işiyle uğraşan Avcı, kesilen bir tomruğun kendisine çarpması sonucu yaşamını yitirdi.

Avcı’nın cenazesi önce Artvin Devlet Hastanesine, buradan da otopsi için Trabzon’a gönderildi.

8 kişi gelmedi 1 kişi elendi AKP’li başkanın kızı öğretim görevlisi oldu

“Erdoğan’ın kapısında temizlikçi olurum” diyen AKP’li Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın kızı 10’uncu sıradan 1’inci sıraya geldi. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’ne öğretim görevlisi olmuş, Babası kızını kutlamıştı.