07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Okullarda Pedofili Savunucusunun Kitaplarını Dağıttırmış
Okullarda Pedofili Savunucusunun Kitaplarını Dağıttırmış

Okullarda Pedofili Savunucusunun Kitaplarını Dağıttırmış

“6yaşında çocukla evlenilebilir, kocalarından dayak yiyen kadınlar şükretsin” diyen pedofili savunucusu Nurettin Yıldız’a AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan da tepki gösterince İstanbul Küçükçekmece Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz’ın ilçedeki okullarda Nurettin Yıldız’ın kitaplarını dağıttırdığı ortaya çıktı.

Okullarda Pedofili Savunucusunun Kitaplarını Dağıttırmış

“6yaşında çocukla evlenilebilir, kocalarından dayak yiyen kadınlar şükretsin” diyen pedofili savunucusu Nurettin Yıldız’a AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan da tepki gösterince İstanbul Küçükçekmece Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, Nurettin Yıldız’a sahip çıkmış ve sosyal medya hesabından “şeytan bu kez profesörlerini devreye soktu” ifadesini kullanmıştı. Tepkiler üzerine hesabını kapatam Milli Eğitim Müdürünün Nurettin Yıldız’ın ‘Arş’ın Gölgesindeki Genç’ ve ‘Hayat Rehberi Sohbetleri’ adlı kitaplarını okullarda dağıttırıldığı ortaya çıktı.Cemal Yılmaz’ın dağıttırdığı kitapta kadın düşmanı ve cihadı öven ifadeler bulunuyor.

 

Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz

NURETTİN YILDIZ’IN KİTAPLARINI OKULLARDA DAĞITTIRMIŞ

Toplumsal.com.tr’den Baran Furkan Gül’ün haberine göre, Yaptığı gerici açıklamalarla son günlerde gündemden düşmeyen Nurettin Yıldız’ın ‘Arş’ın Gölgesindeki Genç’ ve ‘Hayat Rehberi Sohbetleri’ isimli kitapları, Cemal Yılmaz tarafından Küçükçekmece ilçesindeki okullara dağıttırıldığı ortaya çıktı.

 

KİTAPLARDA SKANDAL İFADELER

Nurettin Yıldız’ın çocuklara dağıtılan ‘Hayat Rehberi Sohbetleri’ isimli kitabında, ”Bir vakıf kurduğumuzda orası erkeklerle kadınların birbirine karıştığı yer haline gelmeye başlarsa tez elden kapısına kilit vurmak lazımdır.” gibi skandal ifadeler yer alıyor.

 

”ÇOCUKLARA CİHAT PROPAGANDASI”

İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz tarafından çocuklara dağıtılan Nurettin Yıldız’ın bir diğer kitabı ‘Arş’ın Gölgesindeki Genç’ isimli kitabında ise ”Karada, denizde, havada, her yerde; Allah’ın rızası peşinde koştuğumuz her yerde cihat etmeye mecburuz” ifadeleri geçiyor. Kitapta, ”Kadın; doğuramadığı, eş olamadığı her dakikayı zararla kapatıyor” gibi skandal ifadelere de yer verilmiş. Çocuklara dağıtılan aynı kitapta Nurettin Yıldız, kız çocuklarının tarifini yapmış

İşte o kitaplar ve içerikleri;