07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Tacize Tepki Gösteren Babaya Satırlı Saldırı
Tacize Tepki Gösteren Babaya Satırlı Saldırı

Tacize Tepki Gösteren Babaya Satırlı Saldırı

Kadıköy’de kendisiyle birlikte kağıt toplayan kızına laf atıldığını belirten baba, bir kafeteryanın önünde oturan grupla tartıştı. Satır ve bıçak çeken saldırgan grup, baba N.G.’yi yaraladı, araya girmeye çalışan esnafı da darp etti. Saldırganlar ateş de etti.

Tacize Tepki Gösteren Babaya Satırlı Saldırdılar

İstanbul Kadıköy’de kızının tacize uğradığını söyleyen baba, tartıştığı kişilerin saldırısına uğradı. Biri ağır 2 kişinin yaralandığı olay anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Saldırı, saat 23.30 sıralarında Kadıköy Çarşı’da meydana geldi. İddiaya göre, kağıt toplayıcısı olduğu öğrenilen N.G. adlı baba, kızı ve eşiyle Güneşli Bahçe Sokağı’ndan geçerken, yol üzerindeki bir kafeteryada oturan grupla arasında tartışma çıktı.

Kızının tacize uğradığını söyleyen baba olaya tepki gösterince, saldırganlar yanlarındaki arkadaşlarıyla birlikte N.G.’yi çarşı içinde uzun süre kovaladıktan sonra bir binanın girişinde yakalayarak sandalyelerle saldırdı.

Satır ve bıçakla yaralandı

Saldırganlar araya giren esnafı da darp etti. Olay anı saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Olayda baba N.G. ve R.A. satır ve sandalyeler ile yaralandı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi ve sağlık ekibi sevk edildi, saldırganlar olay yerinden yaya olarak kaçtı. Yaralılar ambulansla Haydarpaşa Numune Hastanesine kaldırıldı.

Havaya ateş açıldı

Görüntülerde bir grup baba N. G.’yi kovalıyor. Kovalama esnasında bir kişi havaya silahla ateş ediyor. N.G.’nin bir binanın kapısında saldırganlar tarafından sandalyelerle defalarca kafasına vuruluyor. Saldırıyı önlemek isteyen esnaf da saldırganlar tarafından darp ediliyor.