07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Kuran Kursunda İşkence

Kuran Kursunda İşkence

Sakarya’nın Erenler ilçesindeki bir Kuran Kursu’nda imamlık yapan Şükrü Yılmaz isimli görevli öğrencileri öldürsiye döverken görüntülendi…İmamın dayak görüntüleri sosyal medyada günün konusu oldu.

Odatv’nin haberine göre,Sakarya’nın Erenler ilçesindeki Çaybaşı Hz. Musab Erkek Yatılı Kur’an Kursu’nda imamlık yapan Şükrü Yılmaz’ın öğrencilerden birini terlikle dövmesi başka bir öğrenci tarafından kaydedildi.

Görüntülerde elinde terlikle ağlayan çocuğun üzerine giden imam Şükrü Yılmaz, önce şiddetli bir şekilde terlikle öğrencinin ellerine vuruyor. Dayağın ve korkunun etkisiyle duvar kenarına ağlayarak sinen öğrencinin imam Yılmaz dayağın şiddetini arttırarak kafasına ve vücuduna vurmaya devam ediyor.

İmamla ilgili soruşturma açıldı

Kur’an Kursu’ndaki dayakla ilgili önce Valilik harekete geçerken kursta imamlık yapan Şükrü Yılmaz hakkında savcılık soruşturma başlattı. Olay sonrası Sakarya’da Erenler Müftülüğü’nün de soruşturma başlattığı öğrenildi. İmam Şükrü Yılmaz’ın Sakaryalı olduğu ve uzun süredir kuran kursunda görev yaptığı kaydedildi.