07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » “Hayatında Bir Gün Şerefinle Yaşa”
“Hayatında Bir Gün Şerefinle Yaşa”

“Hayatında Bir Gün Şerefinle Yaşa”

Kumpas davaları mağduru emekli Deniz Kurmay Albay Ali Türkşen, Rasim Ozan Kütahyalı‘ya geçtiğimiz günlerde kaleme aldığı yazısı nedeniyle tepki gösterdi. Ali Türkşen, “ROK, hayatında bir gün şerefinle yaşa, dişimi kıracağım” diyerek, Rasim Ozan Kütahyalı’nın Sabah gazetesindeki o yazısını paylaştı.

Ergenekon ve Balyoz kumpas davalarında yargılanan Teğmen Mehmet Ali Çelebi, Emekli Tümgenaral Ahmet Yavuz, Emekli Deniz Kurmay Albay Ali Türkşen, Emekli Amiral Semih Çetin ve AKUT’un eski başkanı Nasuh Mahruki 28 Şubat günü Anıtkabir’den “Hayır’lı Konvoy” adıyla yola çıktı.

“Hayır’lı Konvoy”daki isimlerden Kumpas davaları mağduru emekli Deniz Kurmay Albay Ali Türkşen, AKP yandaşı Rasim Ozan Kütahyalı’ya geçtiğimiz günlerde yazdığı bir yazı nedeniyle Twitter hesabı üzerinden tepki gösterdi.

Kütahyalı’nın “Son ve umutsuz bir hamle” başlıklı yazısını paylaşan Ali Türkşen, “ROK, hayatında bir gün şerefinle yaşa dişimi kıracağım. Allah ıslah etsin diyeceğim, Allah da ümidini kesti senden. Uzaylı ROK” diye yazdı.

İşte Emekli Albay Ali Türkşen’in o paylaşımı;