07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Galibiyet Sevinci İşinden Etti
Galibiyet Sevinci İşinden Etti

Galibiyet Sevinci İşinden Etti

 

Beşiktaş Kulübü, Trabzonspor galibiyetinin ardından attığı tweeti gerekçe göstererek, İletişim Direktörü Rıdvan Akar‘ın görevine son verildiğini açıkladı.

Beşiktaş’ın Trabzonspor’u deplasmanda 4-3 mağlup etmesinin ardından Rıdvan Akar, Twitter hesabından galibiyeti kutladı. Akar, Twitter hesabından, “Biz hakemi de faulleri de yeni statları da gömeriz…” tweetini paylaşınca Trabzonsporlu bazı taraftarların tepkisine hedef oldu.

Özür diledi ama…

Tepkiler üzerine Rıdvan Akar, yine Twitter hesabından “Yeni stat’ deyimi gerçek anlamıyla yeni açılan statlarda ilk Beşiktaş galibiyetiyle ilgiliydi. Trabzonlu kardeşlerim üzüldüyse özür dilerim” mesajını paylaştı.

Daha sonra Beşiktaş’tan Rıdvan Akar’ın görevine son verildiğine dair açıklama yayınladı. Beşiktaş’ın resmi sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

“Kulübümüzün resmi görüşünü ve duruşunu yansıtmamaktadır”

“İletişim Direktörümüz Rıdvan Akar’ın twitter hesabı üzerinden paylaştığı ifadeler kulübümüzün resmi görüşünü ve duruşunu yansıtmamaktadır.

Yaşanan bu üzücü hadise neticesinde Rıdvan Akar ile yollarımızı ayırma kararı aldığımızı belirtir, Sayın Akar’a bugüne kadar kulübümüze yaptığı hizmetler ve özverili çalışmaları sebebiyle teşekkür ederiz.”

Beşiktaş’ın Rıdvan Akar’la yollarını ayırma kararına, sosyal medya ve Beşiktaş camiasından tepkiler geldi.