27 Ağustos 2019 Salı
Ana sayfa » “Çarşı Grubunun Davet Beni Çok Etkiledi”
“Çarşı Grubunun Davet Beni Çok Etkiledi”

“Çarşı Grubunun Davet Beni Çok Etkiledi”

Organize suç örgütü liderliğinden hükümlü Sedat Peker, Beşiktaş taraftarı Çarşı Grubu’nun kendisine davet gönderdiğini iddia etti.

“Çarşı Grubunun Davet Beni Çok Etkiledi”

Beşiktaş taraftarı Çarşı Grubu’nun ve Gazi Mahallesi’ndeki büyük ailelerinin temsilcilerinin kendisine davet gönderdiğini iddia eden organize suç örgütü liderliğinden hükümlü sedat Peker sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

Peker, sosyal medya hesabında şu ifadeleri kullandı:

“Böyle bir davet alacağıma asla inanmazdım”

“Ancak Gazi mahallesinin büyük ailelerinin temsilcilerinden aldığım Gazi mahallesine ziyaret daveti gerçekten çok mutluluk vericiydi. Çünkü örgüt üyeleri ve sempatizanları ufak çocuklara dahi benim Alevi ve Kürt düşmanı olarak anlattıklarından o mahallenin insanlarından böyle bir davet alacağıma asla inanmazdım.

Bu düşüncemi o değerli ailenin temsilcilerine söylediğimde, REİS sen Kürt düşmanı veya Alevi düşmanı olsan biz seni karşılamaya gelmezdik. Seninle aynı sofraya oturmazdık, senle aynı havayı teneffüs etmezdik. Biz seni tanıyoruz, gönlün rahat olsun Gazi mahallesinde de senin kardeşlerin var dediler.”

“Çarşı grubunun daveti de benim için çok önemliydi”

“Yine şahsımı bu şekilde etkileyen bir davette Beşiktaş Çarşı grubundan gelmişti. Gerçekten bu davette benim için çok anlamlı ve değerli. fetöcülerin, pkk’lıların ve 28 Şubat artıklarının yapacakları aleyhte çalışmayı önemsemeyerek bu davette bulunmuş olmaları benim için çok değerliydi.”