07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Barcelona Maçında Skandal!
Barcelona Maçında Skandal!

Barcelona Maçında Skandal!

Şampiyonlar Ligi’nde BarcelonaParis Saint Germain maçında büyük bir skandal yaşandığı ortaya çıktı. Şampiyonlar Ligi’nde Barcelona – Paris Saint Germain maçını seyretmek için Camp Nou standında bulunan Fransa eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy güvenlik görevlileri tarafından bulunduğu locadan çıkartıldı.

Barcelona ile PSG arasında oynanan şampiyonalar ligi maçını seyretmek için Camp Nou stadına davet edilen Fransa eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy maç esnasında Real Madrid için tezarühat yapınca stad güvenlik görevlileri tarafından bulunduğu locadan çıkartıldı.

Barcelona staında Real Madrid tezahüratı yaptı

Paris Saint Germain tarafından atılan gol sonrası sevinçten zıplayan Sarkozy hızını alamayıp “Haydi Real Madrid” diye tezarühat yaptı, çevresindeki Barcelona seyircilerinin bu durumdan rahatsız olup “sus” ihtarları ile ile iyice coşan Sarkozy, olayın daha fazla büyümesini engellemek isteyen emniyet görevlileri tarafından locadan çıkartıldı. Ortalığın yatışmasından sonra locasına dönmesine izin verilen Sarkozy PSG nin uğradığı hezimeti staddan seyredildi