07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Ünlü Radyocuya Bıçaklı Saldırı
Ünlü Radyocuya Bıçaklı Saldırı

Ünlü Radyocuya Bıçaklı Saldırı

Best FM ve FB TV’nin sunucularından Cem Arslan bir kadın tarafından bıçaklı saldırıya uğradı.

Ünlü radyocu Cem Arslan dün akşam ‘Gazor’ isimli programını sunmak için Taksim Gümüşsuyu’ndaki Best FM binasına gitti. Programını bitiren Arslan, saat 20.10’da binadan çıktı.

Ekmek bıçağıyla saldırıp, sırtından bıçakladı

Bu sırada ünlü DJ’in sevgilisi olduğunu hayal eden Müge Arcan (40) isimli kadın, Arslan’ın arkasından geldi ve ekmek bıçağını sırtına sapladı. Arcan bıçağı 4-5 kez sallarken, yaralanan Arslan yere yığıldı.

 Cem Arslan’ın durumu iyi

Arcan bir süre Arslan’ın başında bekledikten sonra kaçtı. Arslan, çevredekiler tarafından Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gümüşsuyu Ek Binası Acil Servisi’ne kaldırıldı.Üstündeki montun kalın olması sayesinde, saldırıyı ölümcül yara almadan atlattığı öğrenilen Cem Arslan’ın hastanedeki tedavisinin sürdüğü öğrenildi. Arslan tedavi altına alınırken, saldırgan Müge Arcan gözaltına alındı.

İlk vukuatı değil

Cem Arslan’a takıntılı olduğu ve ona yakın olduğunu düşündüğü radyocu kadınlara da saldıran Müge Arcan, 6 yıl önce Arslan’ın sevgilisi olduğunu sandığı bir kadına saldırmak isterken, yoldan geçen bir kadını bıçaklamıştı.