07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Öğrencisinin Ablasını Taciz Etti
Öğrencisinin Ablasını Taciz Etti

Öğrencisinin Ablasını Taciz Etti

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni ve aynı zamanda okulun Müdür Yardımcısı olan A.K., okuldaki bir öğrencinin ablası 16 yaşındaki S.Ö.’ye cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.

Antalya’nın Alanya İlçesi, Tosmur Mahallesi’ndeki ilkokulda geçen pazartesi günü Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni 42 yaşındaki A.K., okula kardeşini getiren lise öğrencisi S.Ö.’ye, okulun müdür yardımcısı olduğunu belirterek birlikte çay içmek için odasına davet etti. İddiaya göre A.K., odasında sohbet ettiği ve lise öğrencisi olduğunu öğrendiği S.Ö.’ye derslerinde yardımcı olabileceğini söyledi, saçlarını okşadı ve öptü.

“Sevgilim olur musun?”

Müdür Yardımcısı A.K., daha sonraki günlerde de derslerine yardımcı olabileceği bahanesiyle S.Ö. ile mesajlaşmayı sürdürdü. A.K. iddiaya göre S.Ö.’yü gezmeye götürmek istediği, 2 yıl sonra eşinden boşanıp kendisiyle evleneceği mesajları attı ve ‘Sevgilim olur musun?’, ‘Seni öptüğümde içim kıpır kıpır oldu’ ifadelerine yer verdi.

İşte din öğretmeninin 16 yaşındaki lise öğrencisine attığı mesajlar;

1 2 3

Din öğretmeni tacizden tutuklandı

Bunları öğrenen S.Ö.’nün ailesi, A.K. hakkında suç duyurusunda bulundu. Polis tarafından geçen çarşamba günü gözaltına alınan A.K. sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.Çıkarıldığı Sulh Ceza Mahkemesi’nde suçlamaları reddeden ve kendisine komplo kurulduğunu ileri süren A.K. tutuklandı. Adli soruşturmanın yanı sıra Milli Eğitim Müdürlüğü de idari soruşturma başlattı.

Okul sayfasından Sildiler

Öğrencisinin ablasına tacizden tutuklanan din öğretmeni A.K.’nın adı hemen okul sayfasından çıkarıldı.

alanya1-2

alanya1