07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » “Kızım, Sen Beni Babana Bir Sor”
“Kızım, Sen Beni Babana Bir Sor”

“Kızım, Sen Beni Babana Bir Sor”

Daha önce “Yolsuzluk hırsızlık değildir” diyen Tayyip Erdoğan’ı halife ilan eden yandaş Yenişafak yazarı Hayrettin Karaman, kendisini “FETÖ” için ABD’de eyalet eyalet dolaşmakla suçlayan Yeniakit yazarı Merve Kavakçıya cevap verdi. Karaman, “Kızım sen beni babana bir sor” dedi

Yeni Şafak yazarı Hayrettin Karaman, Akit yazarı Merve Kavakçı’nın yazdığı, “Durun bakalım daha kimler günah çıkartacak. Zamanında Amerika’da FETÖ’cülerin peşine takılıp eyalet eyalet dolaşan Hayrettin Karaman ne zaman çıkartacak, durun bakalım. Hele bi Bülent Arınç sırasını savsın da…” bu satırlara bugünkü köşesinden yanıt verdi.

 “Beni ABD’ye Gülen değil Wistom Net grubu davet etmişti”

“Ben ailesiyle hukukumuza saygım sebebiyle dilimi tutacak, yalnızca yalan olan bu haberin doğrusunu, Hayatım ve Hatıralar kitabımdan güncelleyerek aktaracağım” diyen Karaman, ABD’ye yıllar önce Gülen’e yakın olmadığını iddia ettiği Wistom Net grubunun davetiyle gittiğini açıkladı.

“Kızım, sen beni babana bir sor”

Karaman yazısının sonunda Merve Kavakçı’nın babası Yusuf Ziya Kavakçı’yı hatırlatarak, “Kızım, ben Amerika’ya on üç yıl önce bir kere gittim, beni davet edenleri ve orada yaptıklarımı yukarıda anlattım. Senin yalanınla vakıanın hiçbir alakası yok. Kızım, sen beni babana bir sor, o sana benim, ‘birinin peşine düşenlerden değil, peşine düşülenlerden olduğumu’ söyleyecektir” ifadelerini kullandı.