07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Futbol Eşkiyası Yine Tribünde
Futbol Eşkiyası Yine Tribünde

Futbol Eşkiyası Yine Tribünde

24 Nisan’daki Trabzonspor – Fenerbahçe  maçında sahaya giren ve çizgi hakemi Volkan Bayarslan’ı tekme tokat döven taraftar bu sefer de 2. Lig Beyaz Grup maçında ortaya çıktı. ‘Spor Müsabakalarını Seyirden Men’ cezası bulunan 17 yaşındaki O.M.’nin stada nasıl girdiği araştırılıyor.

2016-2017 Futbol sezonunda, Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesi ve Holiganizmle Mücadele kapsamında ‘Spor Müsabakalarını Seyirden Men’ cezası bulunan 17 yaşındaki O.M. gözaltına alındı. Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından O.M.’nin dün Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta Anadolu Üsküdar 1908 ile Ofspor maçına gelerek kağıt bilet ile giriş yaptığı tespit edildi.

Trabzonspor- Fenerbahçe maçında hakeme saldırmıştı

O.M.’nin Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü’nde yapılan detaylı incelemesinde 24 Nisan Pazar günü Trabzon Avni Aker Stadyumu’nda oynanan Trabzonspor-Fenerbahçe müsabakasında sahaya girip 5. hakem Volkan Bayarslan’a saldırarak maçın tatil edilmesine sebep olan kişi olduğu ortaya çıktı.

Dava hala sürüyor. Şimdi cezası ikiye katlandı

Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü ekipleri durumu bildirdiği savcının talimatıyla O.M.’nin Trabzon’da devam eden davasında ‘Spor Müsabakalarını Seyirden Men’ cezası olduğu halde maça girdiği için Trabzon’da görülen davasına cezanın ihlal edilmesinin de katlanarak ekleneceği, tutuksuz yargılanmasının devam edileceği yönünde talimat verilmesinin ardından serbest bırakıldı.