07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Dini Penise Alet Etmişti
Dini Penise Alet Etmişti

Dini Penise Alet Etmişti

Kamuoyunda, “Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, yazdığı “Şifa Ayetleri ” kitabında halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağıladığı” iddiasına ilişkin yargılandığı davada beraat etti.
Mahkeme, sanık Ahmet Mahmut Ünlü’ye yüklenen eylemin, kanunda suç olarak tanımlanmamış olması nedeniyle beraatine karar verdi.
Cübbeli Ahmet’in yazdığı  kitapta Allah’ın “Kayyum” isminin söylenerek cinsel organa üflenmesi de tarif ediliyor.

cubbeli

İŞTE SKANDAL KİTAP İÇİNDE YAZANLAR

1. Tertip: ‘Erkeğin tenasül uzvu için okunacaklar: 4 tertip vardır. 1. Tertip: Bakara suresinin 260. ayeti kerimesinin bir kısmı suya okunur. Sudan biraz alınıp tenasül uzvuna serpilir. Ve suyun kalanı içilir.

Cübbeli’nin cinsel organ için yazdığı ayet Bakara 260’ın meali: “Bir vakitte İbrahim, “Ey Rabbim bana ölüleri nasıl dirilttiğini göster” demişti. (Allah) “İnanmadın mı?” buyurdu. (İbrahim) “İnandım ancak kalbim iyice yatışsın diye” dedi. “Öyle ise kuşlardan dördünü tut da onları kendine çevir, iyice tanıdıktan sonra her dağ başına onlardan bir parça dağıt. Sonra da onları çağır, sana koşa-koşa gelsinler” buyurdu. Bil ki Allah, gerçekten her şeye gücü yetendir. Yaptığını sağlam yapar ve yaptığında bir hikmet bulunandır.

cubbeli1

2.Tertip: Tenasül uzvunun zayıflığının giderilmesi için El-Adiyat suresi okunup uzva üflenir.’

Anlamı

O harıl harıl (savaşa) koşanlara,(Tırnaklarıyla yerden) ateş çıkaranlara, Sabahleyin akın edenlere,Tozu dumana karıştıranlara, Derken bir topluluğun ortasına dalanlara yemin ederim ki, Şüphesiz insan, Rabbine karşı çok nankördür. Ve kendisi de buna şahittir.Gerçekten o dünya malını çok sevdiği için katıdır. Bilmiyor mu ki, kabirlerin içindekiler fırlatılacak. Ve sinelerin içindekiler derlenecek. O gün Rableri onların bütün yaptıklarından haberdardır.

3. Tertip: Allah’ın Kayyum ismi zikredilerek uzva üflenir…