07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Çocukla Evlilik Düğününe Siyasiler de Katılmış
Çocukla Evlilik Düğününe Siyasiler de Katılmış

Çocukla Evlilik Düğününe Siyasiler de Katılmış

Pedofiliyi meşrulaştırmak için, mağdurla failin evlenmesi durumunda hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına ilişkin önergenin altında imzası olanvAKP’li vekillerden Ramazan Can konuştu: Buradaki hadise evlenme yaşı tutmadığı halde bir evlenme yapılmış bir akit edilmiş düğün dernek kurulmuş, düğüne siyasiler protokol katılmış…

RS FM’de konuşan Can, cinsel istismara ilişkin suçlara dair ağır cezaların AKParti döneminde yasalaştığını söyleyedi.

İşte pedofili savunucusu AKP’li vekilin o açıklaması;

O düğüne siyasiler de katılmış”

“Zorla tecavüz, şudur budur doğru şeyler değil. Buradaki hadise evlenme yaşı tutmadığı halde bir evlenme yapılmış bir akit edilmiş düğün dernek kurulmuş, düğüne siyasiler protokol katılmış neticede bu hadiseden bir çocuk meydana gelmiş. Doktorun ihbarı üzerine savcılık devreye girmiş on küsür yıl ceza almış ve kız çocuğu bebeğiyle ortada kalmış. bunun üzerine bu travmatik duruma karşı bir önlem almamız gerekiyor. Türkiye’nin bu kanayan yarasının çözmemiz gerekiyordu. Bu tür hadiselerde vereceğimiz cezalarla çocuğu dağa kaldırmış, tecavüz etmiş alçak sapıklara vereceğimiz cezalar aynı olamaz”

“Kesinlikle geri çekmeyeceğiz”

“Bizim muradımız cinsel istismar suçlarında cezaları arttırıp bunları ayırmak. Bizim de çocuğumuz var, Allah muhafaza.Kesinlikle! Biz önergemizin doğru olduğuna inanıyoruz”