07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Ahlaksızlığı Ensar’la Savundu
Ahlaksızlığı Ensar’la Savundu

Ahlaksızlığı Ensar’la Savundu

Metro Turizm’de yaşanan mastürbasyon skandalı ile bir açıklama da AKP Ataşehir İlçe Başkan Yardımcısı Metin Kale’den geldi; Metro Turizm çalışanı da olan Kale;”Biz bunu ilk kez de yaşamıyoruz,buna çok benzer bir linç kampanyası ülkemizin güzide vakıflarından Ensar Vakfı içinde yapılmıştı.” dedi.

Yaşananları Ensar Vakfı’ndaki tecavüz olayı sonrası yaşanan tartışmalara benzeten Metin Kale, Facebook hesabından yaptığı açıklamada “Dün yine gördük ki olay host muavin değil, SN Galip Öztürk ve büyük Türkiye dir… Biz bunu ilk kez de yaşamıyoruz,buna çok benzer bir linç kampanyası ülkemizin güzide vakıflarından Ensar Vakfı içinde yapılmıştı.” ifadelerini kullandı.

“Münferit olay”

Kendisi de Metro Turizm çalışanı olan AKP’li Başkan Yardımcısı Kale, Metro Turizm’e sahip çıkan açıklamalarından dolayı kendisine eleştiriler geldiğini belirterek ikinci bir açıklama yaptı. Metin Kale şunları yazdı:

“Metro Turizm yani ekmeğim ,işimle ilgili yaptığım paylaşımdan sonra bazı arkadaşlar tuhaf bazı tavırlara büründüler. Sizi Allah’a havale etmekle birlikte; Münferid olan yanlışlıklar o kuruma, o topluluğa, o camiaya ,o ulusa ve millete mal edilemez. Bu münferid olay, geçmişi uzun yıllara dayanan 30 bin kisiye ekmek olmuş,yüzlerce öğrenciye burs veren,tamamen yerli katma değere sahip bir seyahat firmasına mal edilemez. Elinizi vicdanınıza koyun…”

Silahla Tabelaya atış talimi

Öte yandan Kale’nin Facebook paylaşımlarında ilginç fotoğraflar ortaya çıktı. Ormanlık alanda silahla atış yapan Metin Kale, mermilerle parçaladığı tabelanın fotoğraflarını da paylaştı.

Untitled-1