07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Volkswagen Arena’da Basketbol, Müzik ve Performans bir arada

Volkswagen Arena’da Basketbol, Müzik ve Performans bir arada

Volkswagen Arena’nın Şubat takviminde Darüşşafaka Doğuş’un Euroleague maçları, dans, ışık ve illüzyon dolu “Underwater Paradise” gösterisi ve elektronik müzik dünyasının en iyi şovmeni Steve Aoki’nin performansı yer alıyor.

Volkswagen Arena Şubat ayına Turkish Airlines Euroleague Top 16 karşılaşmaları kapsamında 4 Şubat Perşembe akşamı gerçekleşecek Darüşşafaka Doğuş ve KK Kızılyıldız karşılaşmasıyla başlıyor.

Heyecan verici bir basketbol maçından sonra 6 – 7 Şubat’ta drama, pandomim, kukla, kum sanatı ve illüzyonu özel efekt ve ışık şovlarıyla bir araya getiren “Underwater Paradise” gösterisi Volkswagen Arena’ya geliyor. İzleyiciyi gösteriye dahil eden müzikal gösteri “Underwater Paradise” herkesi su altı dünyasının kapılarını açıyor.

Müzik kariyeri boyunca Will.I.Am, Afrojack, LMFAO, Iggy Azalea gibi dünyaca ünlü isimlerle çalışan Steve Aoki, 13 Şubat Cumartesi akşamı Volkswagen Arena’da performans sergiliyor. Müziğiyle olduğu kadar sahne şovları ve sürprizleriyle de konuşulan Steve Aoki, dünyanın en iyi DJ’lerinin belirlendiği “ DJ Mag Top 100” listesinde 2013’ten beri ilk onda yer alıyor.

Volkswagen Arena, 25 Şubat Perşembe akşamı ise bir basketbol maçına daha ev sahipliği yapacak. Euroleague Top 16 karşılaşmaları kapsamında Darüşşafaka Doğuş bir kez daha İspanyol Basketbol Takımı Unicaja Malaga ile karşılaşıyor.