07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Puma’dan bağcıksız ayakkabı!

Puma’dan bağcıksız ayakkabı!

PUMA’nın bağcıksız ayakkabı teknolojisi DISC, 25. yılında koşu ve sokak stilinizi yansıtacak yeni modelleri ile karşınızda!

Dünyaca ünlü spor performans giyim markası PUMA, ilk kez 25 yıl önce koşu ayakkabılarında kullandığı DISC teknolojisi ile sektörde yeniden bomba etkisi yaratmaya hazırlanıyor. DISC, ayağın ayakkabı içerisine mükemmel bir uyum ile oturmasını sağlayan, devrim niteliğindeki ‘bağcıksız spor ayakkabısı teknolojisi’ ile ünleniyor.

Dünya’nın bağcıksız kapanan ilk ayakkabısı!
Hem antrenmanlarınıza hem de stilinize yönelik seçenekleriyle IGNITE Disc ve IGNITE Disc Sleeve sizin için mükemmel bir alternatif olacak.
PUMA’nın DISC sistemi; kusursuz rahatlığı yakalamak için ayakkabının önünde yer alan DISC butonu çevrildiğinde harekete geçiyor ve ayakkabı iskeletinde yer alan tel yapıyı istenilen ölçüde sıkıştırıyor.

PUMA, IGNITE DISC ile 2015’e damgasını vuran IGNITE koşu ayakkabılarındaki üstün köpük teknolojisini, DISC Sistemi ile buluşturuyor. Her saniyeye önem veren koşucuların, ayakkabılarını en hızlı şekilde giyip koşuya başlamasını sağlayan DISC Sistemi’nin yanı sıra, tabanında yer alan IGNITE köpük teknolojisi ile koşarken harcanan enerji koşucuya iade ediliyor.

Dünyanın En Hızlı Adamı Usain Bolt Ignite DISC ile ilgili şu yorumlarda bulunuyor: “Hayatım hız üzerine kurulu. DISC ile maksimum konforu minimum sürede yakalıyorum. Hem antrenmanda, hem pistte her saniyenin benim için çok önemli olduğunu düşünürsek, DISC butonunu tek bir çevirişimle son derece rahat bir ayakkabı ile anında koşmaya hazır olabilmek harika!”

PUMA’nın Kreatif Direktörü Rihanna’nın da tercihi olan IGNITE DISC Sleeve modeli ise, sokak tarzına uygun tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine topluyor. IGNITE köpük teknolojisinin, harcanan enerjiyi iade eden rahatlığı ile akıllı DISC butonunu birleştiren IGNITE DISC Sleeve, fütüristik tarzıyla da son derece şık bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Koşu, antrenman ve fitness için tercih edilen IGNITE DISC modeli 439 TL, sokak stiline uygun tasarımları ile IGNITE DISC Sleeve modeli ise 369 TL fiyatıyla 20 Nisan’da tüm PUMA mağazalarında satışa sunulacak.