07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Ölüm böyle teğet geçti

Ölüm böyle teğet geçti

BURSA’nın Mudanya İlçesi Güzeyalı Mahallesi’nde, otomobilin çarptığı motosiklette bulunan ikisi de 16 yaşında olan Aleyna A. ile Koray C. yaralandı.

Kaza ve çarpma sonucu metrelerce havaya fırlayan gençlerin görüntüsü güvenlik kamerası ile kaydedildi. Görüntülerde kaldırımda yürüyen bir kişinin saniye farkı ile ölümden döndüğü görüldü.

Kaza, önceki gün saat 18.00 sıralarında Mudanya’nın Güzelyalı Mahallesi’nde meydana geldi. Koray C.. yönetimindeki arkasında arkadaşı Aleyna A.’nın oturduğu motosiklete Güzelyalı Camii önünde, E.Y. yönetimindeki 34 JG 7380 plakalı otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle havaya fırladıktan sonra metrelerce uzağa düşen 2 genç yaralandı. Kaza anı bir işyerinin güvenlik kamerasıile görüntülendi. Görüntülerde çarpmanın etkisiyle 2 gencin metrelerce fırlayarak düşmeleri, motorsiklet sürücüsünün ağır yaralanması, kız arkadaşına yardıme etmeye çalışması ile bu sırada kaldırımda yürüyen bir kişinin saniye farkla ölümden kurtulması yer aldı.

Çekirge Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralılardan Aleyna A.’nın hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi. Kaza ile ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Mehmet BULDU/MUDANYA(Bursa), (DHA)-