07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Meredith Monk 28 Nisan’da Zorlu PSM’de!

Meredith Monk 28 Nisan’da Zorlu PSM’de!

Meredith Monk, ‘Garanti Caz Yeşili’ konserleri kapsamında 28 Nisan’da Zorlu PSM’de!

Amerika’da özellikle sanat alanında verilen ve en yüksek onur derecesi olarak sayılan National Medal Of Arts ödülü sahibi Amerikalı besteci, vokalist, yönetmen ve film yapımcısı Meredith Monk, 28 Nisan’da Garanti Caz Yeşili konserleri kapsamında Zorlu PSM’de müzikseverlerle buluşuyor…

Geçtiğimiz yıl yarım asırdan fazladır devam eden sanat kariyerini Amerikan Başkanı Obama elinden aldığı National Medal Of Arts ödülü ile taçlandıran Meredith Monk, başarılarla dolu müzik yolcuğunda sıradaki durağı Zorlu Performans Sanatları Merkezi olacak.

1960 yılından beri müzik, tiyatro ve dans gibi disiplinler arası işler yapan ve kayıtlarını geniş ölçüde ECM Records’dan çıkartan Monk’un 30’un üzerinde ödülü bulunuyor. 2005 yılında, kariyerindeki 40. Yılı kutlayan Meredith Monk’un şerefine Carnegie Hall featuring Björk, Terry Riley, DJ Spooky, Ursula Oppens, Bruce Brubaker, John Zorn, Alarm Will Sound, Bang on a Can ve The Pacific Mozart Ensemble gibi sanatçılar tarafından dünya çapında çeşitli konserler düzenledi.
Gelmiş geçmiş en iyi müzisyenler arasında gösterilen 72 yaşındaki muhteşem sanatçı Meredith Monk, 28 Nisan 2016 gecesi İstanbullu müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatacak.

Garanti Caz Yeşili: Meredith Monk

Tarih: 28 Nisan, Perşembe
Saat: 21:00
*Bilet Fiyatı: 1. Kategori 80 TL (tam), 40 TL (öğrenci), 2. Kategori 60 TL (tam), 40 TL (öğrenci)
Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Drama Sahnesi
* Bilet fiyatlarında Garanti Bankası’na ait kredi kartı kullanıcılarına %20 indirim uygulanmaktadır. (söz konusu indirim Amex kartları kapsamamaktadır.)

Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserV aplikasyonuna okutup puanlar kazanılabiliyor, kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirebiliyorsunuz)