07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » Demir La Vida daireleri Termo Teknik dekoratif radyatör serisi ile güzelleşti

Demir La Vida daireleri Termo Teknik dekoratif radyatör serisi ile güzelleşti

Büyükçekmece’de hayata geçen görkemli Demir La Vida Konut Projesi’nde Termo Teknik dekoratif radyatör serisi kullanıldı.

İstanbul’un hızlı gelişen bölgesi Büyükçekmece’de 110.000 bin m²’lik bir inşaat alanında yer alan, farklı büyüklüklerde 379 rezidans daire, 29 ticari birim ile gelişmiş sosyal alanlara sahip olan Demir Lavida’da dairelerin ısıtmasında Termo Teknik Siluet panel radyatör serisi kullanıldı.
Büyükçekmece Gölü ile Marmara Denizi’ne karşı noktada konumlanan, muhteşem manzaraya sahip Demir Lavida’da, “akıllı ev menüsü” ile tüm aydınlatma, ısıtma-soğutma, perde, alarm ve ses sistemleri kontrol altına alınarak yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanıyor. Enerji tasarrufu anlayışına uygun olarak projede yer alan tüm dairelerde ısıl verimİ yüksek ve daire tasarımına uygun Termo Teknik Siluet panel radyatör serisi kullanılıyor.
6 Bin opsiyon
Panel radyatörler, mimari tasarıma ve dekorasyona en zor uyum gösteren sabit parçalar olarak biliniyor. Genellikle tek bir renk ve tipte üretilmeleri, yerlerinin değiştirilememesi, eşyalarla uyum şansının olmaması gibi nedenlerle panel radyatörler evlerin estetikten uzak bir objesi olarak görülüyor. Oysa farklı panel radyatör tercihi ile mekanlara derinlik ve bütünlük katmak, tasarımda zevkli bir dokunuş yakalamak mümkün.
Dünyanın en büyük panel radyatör üreticisi olmaya hazırlanan Termo Teknik’in Çorlu’da 100.000 metrekare üzerine kurulu modern tesislerinde üretilen panel radyatörler verimlilikleri, sıra dışı tasarımları, çeşitliliği ve uygulama kolaylığı ile dikkat çekiyor. Termo Teknik’in dekoratif panel radyatör serisi, kendilerine has modern ve şık tasarımları ve farklı ebat seçenekleriyle 6.000’in üzerinde opsiyon sunuyor.
Silüet serisi
Dekoratif panel radyatörlerde TermoStyle ve Demir La Vida’da kullanılan Silüet serisi çizgili düz yüzeyinin yanında yüksek kalite, ekonomi ve verimi bir araya getiriyor. TermoDesign serisi ise düz ve çizgisiz görünümüyle minimalist dekorların vazgeçilmezi oluyor. Evlerinde yuvarlak hatlı görünümü tercih edenler ise Softline serisi ile dekorlarına bütünlük katıyor. Banyo ve mutfakların baş tacı olan havlupanda ise Termoline serisi albenisi dışında nemli alanlardaki dayanıklılığı ile fark yaratıyor.

Tamamı Termo Teknik’in Çorlu’daki üretim tesislerinde üretilen Termo Teknik panel radyatörler, 50’den fazla ülkeye ihraç ediliyor.
Benzersiz kalite standardı
Termo Teknik’in Çorlu’daki modern üretim tesislerinde yüksek ısıl verim ve kalite standardı gözetilerek üretilen panel radyatörler yepyeni bir estetik bir boyutun yanında sıkı bir test aşamasından geçiyor. Normalde 8 bar ve altında çalışması beklenen panel radyatörlerin her biri, Termo Teknik üretim tesislerinde uluslar arası EN 442 & BS EN ISO 9001 standardında üretilerek 13 bar’a kadar basınç testine tabi tutuluyor.
Üstün Teknoloji
Termo Teknik radyatörleri yüksek ısıl verimi sunan tasarımları sayesinde, verim kaybını minimuma indiriyor. Profesyonel teknik tasarımları ise tüketiciye uzun yıllara yayılan kullanım ömrü sunuyor. Termo Teknik tesislerinde üretilen tüm panel radyatörler, kalitesinin bir göstergesi olarak 10 yıllık garanti belgesi ile birlikte sunuluyor.