07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » D-Smart, baharda yepyeni HD kanallarla renkleniyor!

D-Smart, baharda yepyeni HD kanallarla renkleniyor!

E! Entertainment HD, Fashion TV HD, Trace Urban HD, Boomerang HD ve BBC World News HD, Nisan ayında D-Smart’ta yayınlanmaya başlıyor.

Dünyaca ünlü kanallar E! Entertainment HD , Fashion TV HD, Trace Urban HD ve BBC World News HD 1 Nisan’dan itibaren D-Smart aboneleri ile buluşuyor. Boomerang HD ise 23 Nisan tarihinde yayınlanmaya başlıyor. D-Smart’lılar dünyaca ünlü yıldızların renkli hayatlarını, müziğin ritmini, dünya modasını ve eğlenceli çizgi filmleri “Eğlencesever Paketi” üzerinden takip edebilecek. “Eğlencesever Paketi” Nisan ayı boyunca tüm D-Smart’lılara hediye olacak. Uluslararası haber kanalı BBC World News ise, HD kalitesinde “Aile Paketi”nde olacak.
D-Smart izleyicileri ile buluşacak kanallar:
Hollywood starlarının hayatlarını anlatan özel programları, özel röportajları, film setlerinden sahne arkası görüntüleri, Hollywood’un popüler etkinlik ve partilerini ekranlara taşıyan reality show ve magazin kanalı E! Entertainment, Nisan ayından itibaren HD kalitesinde D-Smart, 68 ve 107 no’lu kanallarda yayınlanacak. 150 ülkede, 100 milyondan fazla kişiye 24 farklı dilde yayın yapan kanalın dikkat çeken programları arasında “Keeping Up with the Kardashians” da bulunuyor.

Dünya modasının öncüleri, trendler, birbirinden özel koleksiyonlar ve defileleri ekrana taşıyan, 200’den fazla ülkede 500 milyon kişiye ulaşan moda ve eğlence kanalı Fashion TV, HD kalitesinde D-Smart, 69 ve 108 no’lu kanallarda yayınlanacak.
Hip-Hop ve R&B türlerinde müzik yayını yapan, spor ve yaşam programları ile dikkat çeken Trace Urban ise yine HD kalitesinde D-Smart, 70 ve 109 no’lu kanallarda izleyicilerle buluşacak.

“Tom ve Jerry”, “Scooby-Doo”, “Müfettiş Gadget” ve “Mr Bean” gibi birbirinden eğlenceli ve zamansız çizgi film klasiklerinin yepyeni bölümlerinin HD kalitesinde yayınlanacağı, ailece izlenebilecek eğlenceli çocuk kanalı Boomerang, 23 Nisan 2016’da D-Smart, 122 no’lu kanalda yayına başlayacak.
Haber kanalı BBC World News, HD kalitesinde 1 Nisan’dan itibaren D-Smart, 51 no’lu kanalda yayına başlayacak.

D-Smart İçerik Grup Başkanı Başar Başarır, “Türkiye’de ilk ve tek tam HD platform olan D-Smart’ı, dünyaca ünlü yepyeni kanallar ile çeşitlendirmekten, izleyicilerimize zengin bir içerik sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Daima birinci önceliğimiz abonelerimizin memnuniyetidir. Bu memnuniyeti artırmak için platformumuzda yeni kanalları en son teknoloji ve en iyi hizmet anlayışı ile sunmaya devam edeceğiz. D-Smart’ın içerik alanındaki hamleleri sürecek” dedi.