07 Ocak 2023 Cumartesi
Ana sayfa » CarrefourSA, 23. kuruluş yıldönümünü kutluyor

CarrefourSA, 23. kuruluş yıldönümünü kutluyor

CARREFOURSA, 1993 yılında İçerenköy’de hizmete açtığı ilk hipermarketle çıktığı yolculukta 23. yaşını kutluyor.

CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin, 23. yıl nedeniyle yaptığı açıklamada, “CarrefourSA, kurulduğu günden bu yana her zaman için sektörde ilklere imza atan, gerçekleştirdiği yeniliklerle müşterilerini şaşırtmayı seven ve müşterilerine farklı deneyimler sunmayı amaç edinen bir marka oldu. Bugüne kadar halkın her kesimine hitap eden ve attığı her adımda müşterisini düşünen bir marka olarak güvenin simgesi olduk. Tüketicilerimizin çözüm ortağı olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyor, nice başarı dolu 23 yıllar diliyorum” dedi. CarrefourSA’da bugün başlayan kampanyalarla 23. kuruluş yıldönümü kutlanacak.

Güven simgesi haline gelerek alışveriş alışkanlıklarında akla gelen ilk adres olabilmeyi başardıklarının altını çizen CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin, şunları söyledi:

“Aradan geçen 23 yıla baktığımız zaman bu serüvene tek bir hipermarket ile başlayıp yıllar içinde halkın her kesimine hitap eden ve attığı her adımda müşterisini düşünen bir market olduğumuzu rahatlıkla dile getirebiliriz. CarrefourSA’yı her zaman için güvenilir yapısı, standartları belli olan ve kalitesi yüksek ürün çeşitliliğinin yanı sıra uygun fiyat politikasıyla müşterilerinin ilk tercihi haline getirdi. Hipermarket ile başlayan bu serüven, bugün için farklı ihtiyaçlara hizmet veren süper, mini ve gurme market konseptleriyle devam ediyor. Bunun yanı sıra günümüz şartlarında özellikle alışverişini dijital kanallardan yapmayı tercih edenler, carrefoursa.com e-ticaret kanalı üzerinden de yine CarrefourSA dünyasına ulaşabiliyorlar. Sahip olduğumuz bilgiler ışığında artık tüketiciler ne ister, neleri sever, ne zaman alışveriş yapar gibi çok net ve detaylı bir bilgi birikimine sahibiz. Bu birikim doğrultusunda da artık marketlerimiz yalnızca alışveriş değil, adeta bir yaşam alanı olarak hizmet vermeye başlayacak. Gıdadan tekstile, elektronikten züccaciyeye kadar hemen her alanda tercihi CarrefourSA olanlar, sosyal bir yaşam alanı olarak özellikle hipermarketlerimizi kullanabilecekler. Bugün geldiğimiz noktada Türkiye’nin dört bir yanında tüketicilerimizin çözüm ortağı olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bu vesile ile CarrefourSA Ailesi’nin de 23. yılını kutluyorum.”

İSTANBUL (DHA)